Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni, ha a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni, ha a párom elvált és mégis ragaszkodik a régi életéhez?

Figyelt kérdés
Egy kis faluban él, ahol mindenki ismer mindenkit, megy a pletyka. Nekem nem is nagyon tetszik az a környék, ahol lakik, de ilyen "múlttal" pláne nem tudnék ott élni. Ahol közösen tervezték az életüket és a boltos néni is megjegyzi, hogy rég látta a feleségét. Tehát inkább kezdenék új életet egy új közegben. Csak ezt nem tudom, hogy mondjam el neki, mert nem akarom megbántani. És sajnos anyagi okok miatt sem egyszerű ezt megvalósítani, hogy elköltözhessünk.
2022. máj. 13. 16:32
 1/5 anonim ***** válasza:
92%

Csak nekem tűnik összefüggéstelennek a történet leírás?


Mások hogy látják?

2022. máj. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az ő élete. Ugy csinalja ahogy akarja.
2022. máj. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

a.) elmondod neki mindazt amit nekünk, és mindazt amit érzel, és hogy te , hogy képzeled el az életeteket. ---> ebből 2 dolog következhet:


1. azt mondja ez neki nem megy ezt ő nem akarja, és szakítotok a kapcsolatnak vége.

2. minden tetszeni fog neki amit mondasz és megvalósítjátok ezt közösen és együtt maradtok és boldogan éltek míg meg nem haltok.


b.)

Nem mondasz el neki semmit az életed ugyanígy megy tovább, és bbele fogsz őrülni, bele fogsz fásulni és mire kilépnél belőle már öreg leszel és sokkal nehezebb lesz, magyarul...csúnyán ráb**aszol

2022. máj. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak annyi a teendod, hogy elmondod neki, hogy az uj elet kezdeshez a regit le kell zarni. Tehat nem, nem a ex felesegevel vett hazaban, az exxel vett agyon fogjatok gyurni a lepedot. Ezt vagy megerti, vagy nem. Onnantol nala pattog a labda, hogy akar-e veled kozos megoldast talalni erre a problemara, vagy nem. A valasza eldonti a kerdest.
2022. máj. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is mondd el neki. Teljesen normális, ha nem szeretnél az exe árnyékában élni.
2022. máj. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!