Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van értelme ismerkednem amig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme ismerkednem amig otthon élek a gyerekszobámban, felnőtt létemre?

Figyelt kérdés

Sok ismerősöm azt mondja, h addig úgyse fogok találni senkit amig otthon lakom.

De sajnos nem úgy néz ki , h a közel jövőben tudok lakást venni ilyen pesti árak mellett.Pedig most terveztem ..

Akkor mondjak le a párkapcsolatról is?

28N



#ismerkedés #Ne ismerkedj
2022. máj. 13. 17:45
A kérdező szavazást indított:
Ismerkedj
Ne ismerkedj
29 szavazat
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
95%

Engem nem zavar, hogy otthon laksz.

29F

2022. máj. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha alakul valami, kivehettek majd közös albit a férfival. Aki nem örököl vagy nem tolják a szülők, annak sajnos nem pattan a s*gge alá rögtön egy saját ház. :)
2022. máj. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem a kettő nem zárja ki egymást, én is csak azért lakok egyedül nagyrészt, mert a szüleim nagynehezen raktak alám egy kisebb lakást. Amúgy meg albérletben cseszhetném a rezet, azzal 10-20 évig meg nem jutnék előrébb.... 29/F
2022. máj. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Ha komolyan kapcsolatod lesz, majd kivesztek egy albit, és meg van oldva.
2022. máj. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
79%
Nőként nem szoktak ebből problémát csinálni, fordítva valószínűleg sértő jelzők repülnének, mamahoteles meg ilyenek. De így megúsztad. Szerencséd van!
2022. máj. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
66%

Nő vagy.

Nálatok ez teljesen más.

2022. máj. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen nagyon is van értelme ismerkedni.

Nem lehet egy dolog miatt, el venni saját magadtól egyetlen egy lehetőséget sem,főleg egy boldog kapcsolatot.

Ez miatt ne érezd kellemetlenül magadat.

Sok ismerősöd ezeket a dolgokat saját magukról gondolják, vagy anno gondolták,ezért mondják ezt neked, attól mert ők ezt érzik még neked nem kell.

Azért nem érdemes albiba költözni, vagy hitellel lakást venni, mert az az ismeretlen mit is gondolna rólad ha meg tudná hol élsz?

Ne másoknak akarj megfelelni,ha nem saját magadnak.

Egyedül nem annyira könnyű a mai világban venni egy lakást vagy házat,főleg most hogy minden egyre jobban emelkedik.

Engem egyáltalán nem zavarna.24F

2022. máj. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 tamsin540 ***** válasza:
100%
Nőként nem lesz probléma az ismerkedéssel, ha otthon laksz.
2022. máj. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
81%
Te nő vagy, te nyugodtan ismerkedhetsz otthon lakva. Ha esetleg eddig nem érdeklődtek irántad a férfiak, akkor nem emiatt. Ne legyen emiatt komplexusod, ezt hagyd meg a férfiaknak.
2022. máj. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
93%

Magasról leszarom én is, ha jól nézel ki tetszenél így is úgy is.


Regisztrálj Tinderre, ha külső alapján megelégszel a szinteden levő férfiakkal, akkor 1-2 óra alatt tele tudod pakolni a naptáradat randikkal.

2022. máj. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!