Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek van értelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van értelme ráírnom arra a személyre aki veszélyben lehet?

Figyelt kérdés

Adott egy személy aki nem ismer. Én tudok hozzá kapcsolódóan egy-két dolgot ami nem veszélytelen, még lehet zaklatás áldozata. Ti megírnátok neki, hogy ezért és ezért vigyázzon magára (ami a múltban történt és nem tud róla), vagy hagynátok nem avatkozom bele majd elválik alapon?

Volt valaki ilyen helyzetben?



2022. máj. 5. 12:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
20%
Nincs értelme. Miért érdekel ez téged? Biztos nem a másik érdeke miatt. FŐleg, hogx ebbe a kategóriába tetted és a kulcsszavak alapján.
2022. máj. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

12:55 Miért reménykedem abban, hogy itt lehet normális válaszokat is kapni? Na erre mondj valami okosat Sherlock! :/


Az első mondatod bőven elég lett volna.

Nem drágám, ez nem egy szerelmi háromszög. ;)

Te örülnél ha kapnál üzenetet, vagy nem? Erre válaszolj!


Kérek mindenkit csak a kérdésemre válaszoljon, leginkább olyanok akik kerültek ilyen helyzetbe.

2022. máj. 5. 13:02
 3/14 anonim ***** válasza:
83%

Fizikai veszély fenyegeti az illetőt, esetleg érzelmi sérülés? Vagy kikezdett vele egy olyan személy, akinek van "előélete"?

Nem mindegy, milyen jellegű a veszély.

2022. máj. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

13:07 Szerintem meg teljesen mindegy, mert a veszély az veszély. A végkimenetel ugyanaz. Károsítás. Károsodás. Nem írok többet annál amit leírtam, aki tudja értelmezni a kérdésem és tud rá érdemben válaszolni annak köszönöm. A többieket meg jelentem és nem írok nekik.

Ne haragudj 13:07, lehet nem rosszból kérdezted, de nem szeretném ha elvinnénk a kérdést. Ennyit kéne csak megválaszolni saját gondolatok alapján ami fent van.

2022. máj. 5. 13:19
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy idegen írna rám hogy veszély fenyeget, nem tudnám komolyan venni mivel nem ismerem.

Illetve nem is érdekelne.

Miért hinnék el neki bármit is?

Inkább tapasztaljam meg a saját bőrömön, már ha egyáltalán tényleg lesz bármilyen veszély

Attól mert egy idegen azt gondolja hogy van rá sansz az nem egyenlő azzal hogy lesz is

2022. máj. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
70%
Én szólnék neki, ha tényleg veszély.
2022. máj. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

5, 6 köszönöm!


(Nem értem a hatost miért kellett lepontozni, de ez már más kérdés.)

2022. máj. 5. 16:26
 8/14 anonim ***** válasza:
74%
Vannak emberek akiknek annyi öröm jut egy nap, hogy másokat pontoznak.
2022. máj. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
64%
Szolnék
2022. máj. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem attól függ, tudsz-e bizonyítékot adni, illetve milyen jellegű a veszély. Pl. ha az élete függ tőle, de nincs bizonyítékod, szerintem mindenképpen szólj, aztán rajta áll. Ha csak némi érzelmi sérülés várna rá, és nincs bizonyítékod, akkor felesleges szólni, jó eséllyel nem fog hallgatni rád. De ha van bizonyítékod, szerintem szólj, bármi is az. Én örülnék neki, ha engem figyelmeztetnének így.
2022. máj. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!