Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kényelmetlenül érzem magam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kényelmetlenül érzem magam mert úgy tesz mintha randiznánk? Szerintetek is randi?

Figyelt kérdés

Több hónapja beszélgetek egy pasival (teljesen véletlen kezdtünk el beszélgetni egy ügy kapcsán online)

Már olyan baráti szintű a chat, jól érezzük magunkat. Elég közvetlen típus vagyok, és ő méginkább annak tűnt, ezért is örültem, hogy mrgvan az összhang, nincs görcsölés, olyan mintha évek óta barátok lennénk. Aztán találkoztunk és ott kicsit úgy éreztem mintha randin lennék, eltűnt ez a lazaság. Jó volt, nem volt kínos csend, de olyan volt mégis, mintha akkor ismerkedtünk volna meg. Szerintetek bejövök neki?

Illetve hogy jelezzem neki, hogy nyugodtan lazítson, vagy inkább hagyjam mert ezzel csak frusztrálom? Mert nekem kicsit kellemetlen így. Azt sem tudom mit szeretne vagy nem szeretne.


2022. máj. 13. 20:00
 1/4 anonim ***** válasza:
De most akkor akarsz valamit tőle?
2022. máj. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ezzel pont ugyanígy van ő is, mint te.
2022. máj. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A kellemetlenséget ez szüli, hogy ezeket nem mondod ki. A legtöbb kellemetlenséget az életben ez a "ő vajon arra gondol-e amire gondolom, hogy gondolja, hogy gondolok?" (Igen, ennek van értelme!)
2022. máj. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Edricusnak igaza van. Emberek vagytok, kommunikáljatok.
2022. máj. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!