Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátnőm még nem akar bemutatn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm még nem akar bemutatni, szégyell, úgy érzem, hogyha táraságban vagyunk, kényelmetlenül érzi magát mellettem. Nem tudja, hogy felmeri e vállalni a kapcsolatot. Teendők?

Figyelt kérdés

De ha velem van, jól érzi magát, de mások előtt "szégyell".

Ő mondta, hogy nem tudja, hogy felvállalja e a kapcsolatot.


Szarul esett, mondhatom, mert így én se tudok úgy állni a dolgokhoz , mint kellene.



2014. jún. 29. 12:26
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? Mióta vagytok együtt?
2014. jún. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Szakíts vele, talán utána észhez tér.
2014. jún. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
ez egy popsibuksi...hagyd ott...nem érdemel meg... ha veled akarna lenni igazából akkor vállalna téged úgy ahogy vagy...amugy mondd el neki öszintén, hogy neked ez igy elég gáz...hallgasd meg mit mondd...bár kétlem hogy erre van elfogadható kifogás
2014. jún. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Vagy azért is lehet, mert egyszerre több vasat tart a tűzben.
2014. jún. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Mindketten elmúltunk 20 évesek nemrég, pár hónapja vagyunk együtt.


Szakítani azért nem szakítanék, mert szeretek én vele lenni, és ha szakítok vele, az végleges is lehet.


Nagyon kételkedik a kapcsolatban, hogy benne akar e lenni, de egyszer igy gondolja, máskor nem, és én nem tudok rajta kiigazodni, de ő se magán.

2014. jún. 29. 12:33
 6/19 A kérdező kommentje:
Nem tart.
2014. jún. 29. 12:34
 7/19 anonim ***** válasza:

Ez így nem jó, te is látod.

Nem kellesz neki eléggé

2014. jún. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 mantis religiosa ***** válasza:
Mennél tovább lesztek együtt, annál fájdalmasabb lesz a szakítás. Lehet, hogy te vele akarsz élni, de ő nem így érez, nincs erről meggyőződve. Részéről ez csak egy barátság extrákkal valószínűleg. Míg nem lesz jó, addig a szamár is jó.
2014. jún. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

De miért nem akar felvállalni a kapcsolatot? Van valami oka?

Csak mondott valamit neked.

2014. jún. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem tud felvállalni? Valamiben alacsonyabb szintet képviselsz? Megjelenés, iskolázottság, családi háttér...
2014. jún. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!