Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek létezik szerelem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek létezik szerelem első látásra?

Figyelt kérdés

Ma megismertem valakit. Más társaságban volt a férfi, ismeretlenek. Rápillantottam és nagyon vonzónak találtam, tehát továbbra is rá-rá pillantgattam. A végén rengeteg szemezés és mosoly lett, tehát valószínüleg szimpatizált ő is velem.

De nem tudom mit gondoljak, szemeztem már emberekkel, de ez teljesen más volt. Mintha ismerném, mintha csak rá vártam volna. Nagyon ijesztő érzés. Véleményetek a szerelem első látásról? Van ilyen? Ez lehet az? Vagy csak már nagyon “szereleméhes” vagyok…?


NA, De annyi biztos, hogy felkeresem! :D



2022. máj. 14. 01:21
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

10 $

Jól mondod!

Te nálad van a pont!


Ezért is inkább így megyek, hogy a nő ne tudja meg, hogy milyen gazdag is vagyok.

🤫🤫🤫

Mert már itt le volt írva a gyakorin, hogy a nőknek csak a az autók a házak a pénzes férfiak kellenek, sajnos!

Egy kicsit inkognitóban akarok lenni!

🤫🤫🤫

2022. máj. 14. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
0%
Nem. Nincs szerelem első látásra. Sőt, viszonzatlan szerelem sincs, mert aki ilyesmit érez, az nem szerelmes hanem érzelmileg éretlen/pszichésen beteg
2022. máj. 14. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Létezik, bár kicsit más, mint amire sokan gondolnak :). Nekem is volt benne részem.

[link]

2022. máj. 14. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
93%
Létezik, csak ilyenkor még egy képzelt alakba vagy szerelmes. Na meg magába a szerelem érzésébe. Szóval önmagadba :) HA a valóság is tetszeni fog, mikor megismered, akkor fog működni. És amikor már nincs új felfedeznivaló, és elmúlik az izgalom, akkor kellene valami stabilabbá, tudatosabbá alakulnia.
2022. máj. 14. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
A szerelem komplexebb érzés, ilyen nem hiszem, hogy van. Viszont mostani barátomnál nekem is az volt az első benyomásom, hogy “Úristen, nekem ő kell!!”
2022. máj. 14. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Egyszer volt ilyenem
2022. máj. 14. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

Sokan a szexuális vonzalmat írtátok.

Volt olyanom is, aki felé úgy vonzódtam, hogy igen kívánom.

De épp ezt próbáltam elmondani, hogy itt nem feltétlen erről van szó. Nem mondom, hogy testileg nem kívántam, de lelkileg kívántam, hogy megismerjem, hogy beszélgessünk.

De hálásan köszönöm a válaszokat! És a véleményeket.

Vannak közöttetek sorstársak 😄

2022. máj. 14. 11:00
 18/21 anonim ***** válasza:
14%

Kérdező!

Vannak jó nők és vannak jó férfiak!

Keresni és találni és ismerkedni kell!

Már előttem írták!

A csinos és karcsú nőhöz kell a sportos testalkatú férfi!

Valaki kedveli és szereti a szexet többszörösen is naponta!

Valaki pedig csak 1 X havonta!

Ahogy írták!

Szexuális étvágy és vágy és vonzalom.

Már írták itt a gyakorin, a nőknek legyen illatos és harmatos barack és rózsa!

Vannak emberek akik anyagilag gazdagok!

1 millió forint a bérük.

Vannak olyan emberek akik csak közmunkások, sajnos!

200 ezer forint a fizetésük.

Igen nagyon sok ember van!

2022. máj. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

Igen, ezzel egyetértek. Azonban azzal nem tudok, aki azt írta “nincs ilyen, sőt viszonzatlan szerelem sincs” és a többi… szerintem nem az a pszichés beteg, aki azt hiszi van ilyen. Főként a viszonzatlan. Az első látásra szerelemben én sem feltétlen hiszek, ezért is kérdeztem, mert bizonytalannak érzem magam, és persze elfogadom a nemleges válaszokat, félreértés ne essék

.

De az hülyeség, hogy viszonzatlan nincs. Ha egy barátságban az egyik fél elkezd többet érezni, a másik nem tudja ezt viszonozni, akkor ugyan mi lenne ez. (Saját tapasztalat sajnos) és egy a sok közül, amit saját bőrömön tapasztaltam, legyek én az érző fél, vagy éppen aki nem tudja viszonozni ezt.

Tehát ez a hozzászólás azért elborította az agyam…

2022. máj. 14. 18:17
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó!Nem csak a tiédet!De csak egy keserű kanos pasika, ne várj tőle sokat!:)

N

2022. máj. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!