Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyértelműen elutasított a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyértelműen elutasított a pasas ezzel vagy esélyt adna kapcsolatnak?

Figyelt kérdés
Találkotunk már 2x és úgy éreztem nem baráti a légkör kettőnk közt így rákérdeztem, hogy akar-e valamit tőlem mindez egy kisebb nézeteltérés kapcsán bukott ki belőlem, mert össze szoktunk szólalkozni. Azt mondha, hogy sajnálja, hogy egy ideggombóc vagyok mert ha nem lennék akkor még akár kapcsolat is lehetne belőle.
2022. máj. 14. 18:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

2 szer találkoztál valakivel és összeszólalkoztatok? Min?

Általában az még ilyen tapogatózós időszak, mindegyik fél a szép és jó oldalát mutatja.Kicsit fura hogy ennyire az elején már nézeteltérés és veszekedés van :D Meg hogy ideggombócnak szólít :D

De egyébként ennyiből fogalmam sincs ha már a kérdésre kéne válaszolni.Nem voltam jelen...én szoktam poénkodni,meg húzni a másik agyát,feszegetni a határokat, beszólogatni. Lehet ő is csak poénból mondta az ideggombócot.

De kiderül a későbbiekben...mármint ahogy viszonyul hozzád...ha folytatódik az ismerkedés, keres téged, erőlteti a találkát akkor nem utasított el.Ha egyértelműen érdektelenné kezdesz válni a szemében, akkor már veszett fejsze nyele.

2022. máj. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Bocsi tehát kettesben találkoztunk másodjára. Előtte már "ismertük" egymást.
2022. máj. 14. 18:17
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Rossz ómen ha eleve idegesítő vagy neki.

Ez nem fog változni, max ideig óráig visszavesz csak majd, ha meg akarna húzni.

2022. máj. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
55%
Nem kifejezetten elutasított, de éreztette veled, hogy idegesítő vagy számára bizonyos helyzetekben. Ami nagyon nem jó jel így az elején, szerintem...
2022. máj. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez az "akár még kapcsolat is" nem igazán az esély kifejezése. Inkább olyan, hogy kell a francnak egy dilis tyuk! (Sajnálom, én igy látom:-(
2022. máj. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!