Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok! Számotokra vonzzó egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Számotokra vonzzó egy kövér pasas?

Figyelt kérdés
2018. nov. 29. 09:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
73%
Nem. Az jut eszembe róla, hogy leszarja az egészségét, hogy mit visz be a szervezetébe, nem szeret mozogni/sportolni/edzeni, tenni a külsejéért.
2018. nov. 29. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
65%
Nekem bejönnek a macik. Egyébként van egy fiú, akivel a munkahelyen ismerkedtem össze, és dagi. Szerelmes vagyok belé, de először nem tetszett egyáltalán. De a dagadt fiúknak valahogy olyan jó a személyisége. Jó nem mintha egyébként nem szólnék rá, ha összejönnénk, hogy az EGÉSZSÉGE miatt tehetne ez ellen valamit.
2018. nov. 29. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
33%
Hát most kérdés hány kg értessz kövlr alatt. Mert vannak olyanok akiknek a 80kg is kövér és van olyan akinek a 100 felettiek. Nekem 100-ig bejönnek a pasik e fölött nem igazán. Legalább is ha alacsony hozzá akkor nem. Egy 190cm ez a 100kg tűrhetően eloszlik. Enegm is az egészsége zavarna és hogy jobban izzadnak amitől büdik lesznek.
2018. nov. 29. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
77%

"nem szeret mozogni/sportolni/edzeni"

Az ember aztán eldöntheti, hogy mit szeret. Én sem szeretek, számomra a világon a legunalmasabb dolog, hiába pontoztok le érte.


Amúgy volt kövér párom (megjegyzem, hogy akkor nagyon le voltam fogyva, szóval nem azért, mert "csak ez jutott"), és vele is a megbízhatatlansága miatt lett vége. Nem volt őszinte, nem lehetett hitelt adni az ígéreteinek. Nem azért jöttem össze vele, mert "jaj, maci", hanem azért, mert teljesen más személynek mutatta magát, de a testalkata nem is zavart.

2018. nov. 29. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
52%
Nem, számomra visszataszító.
2018. nov. 29. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
42%
Nem vonzzzzzó :D
2018. nov. 29. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
52%
Nem.
2018. nov. 29. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
33%
Nem.
2018. nov. 29. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
49%

4:


Igazad van, rosszul fogalmaztam. Szóval szeretni szinte senki nem szeret edzeni, mozogni, sportolni, mert fájdalmas, kemény, nehéz, stb. Mégis sokan csinálják, hogy egészségesek maradjanak, jól nézzenek ki, ilyenek.


Szóval lusta erőt venni magán ezekhez a tevékenységekhez. Így értettem. És ez megint nem hízelgő tulajdonság.

2018. nov. 29. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
64%
A kövér nem, de ha van feleslege, kis csimpaszkodó-kapaszkodó az igen.
2018. nov. 29. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!