Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon a fiú mit szólna ahoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon a fiú mit szólna ahoz hogyha velünk aludna a kutyám?

Figyelt kérdés
Fiúk (persze lányoknak is) véleményére lennék kíváncsi. Én most jelenleg a kutyámmal alszom de tegyük fel ha átjönne hozzám egy fiú itt aludni akkor a kutyát inkább küldjem le és aludjon mondjuk a nappaliban vagy nem lenne furcsa ha az ágyba aludna velünk? (most csak sima alvásra gondolok nyilván ha olyat csinálnánk akkor nem lenne ott a kutya) 19/L

2022. máj. 14. 22:14
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
37%
Semmiképpen se!
2022. máj. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
11%
Mit csinálnátok ti?
2022. máj. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak ott alszik, szerintem aludhatna, HA a fiút nem zavarja. Kérdezd meg. Két közepes-nagy testű kutyám van, egyikkel felezem a párnámat, a másik a lábamnál vagy lábamon. Így van ez évek óta. Ha előre megvan, hogy csak alvás lesz, nem változtatnék a megszokotton, ha egyik felet sem zavarja a kutyával való alvás.
2022. máj. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem zavarna, ha nem bolhás és/vagy koszos a kutya…


Én a macskáimmal alszom.


24/f

2022. máj. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
23%
A kutya, aki sétáltatás közben összeszed mindent az utcáról, nem való az ágyba! Vagy nálatok minden nap fürdetés van?
2022. máj. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim válasza:
25%
mégis milyen indíttatásból alszol egy állattal egy ágyban ? nagyon beteg irány
2022. máj. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Hozzánk is be szokott költözni néha a macska az ágyba, szerintem semmi különös nincs benne. Elhelyezkedik lábnál, azt hangosan dorombol, ennyi. Aztán 1-2 óra után úgy dönt, hogy melege van, vagy túl sokat forgolódunk, és kitelepül a fotelba...
2022. máj. 14. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
47%

Milyen indíttatásból pontoztak le? A kutyát nem szoktátok vinni sétálni? Székeltetés után pedig rögtön ki is mossátok neki?


A macskák pedig nem igénylik a sétáltatást, úgyhogy ne keverd a kettőt. A lakásban nehezen szed össze minden nyavalyát.

2022. máj. 14. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim válasza:
85%

Attól függ, hogy milyen a fiú hozzáállása a témához, neked mennyire fontos, hogy a kutyával aludj és mennyire tervezel vele hosszú távra.


Én pl alkalmanként hajlandó vagyok kicsukni őket, de hosszú távon nem akarok olyan életet, ahol a kutyáimat ilyen szinten korlátozom.

2022. máj. 14. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ.

Nekem volt olyan csajom, akinek a kutyái az ágyában aludtak. Akkoriban annyira akartam dugni, hogy ezt eltűrtem, de nem szerettem, hogy a kutyákkal kell egy ágyban aludni. Ha van rá mód, hogy ne kelljen a kutya szőrében meg ilyen-olyan kórokozóiban fetrengeni, élnék a lehetőséggel.

2022. máj. 14. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!