Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak kíváncsiságból- hányan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak kíváncsiságból- hányan vagyunk akik hiszünk a szerelemben és tiszta szándékban?

Figyelt kérdés
nem naivitásról van szó. hanem szilárd meggyőződésről, hitről
2010. szept. 17. 20:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ezt most hogy érted?
2010. szept. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
3 csalódáson vagyok eddig túl, úgyhogy köszönöm de többet nem kérek a szerelemből, és hazugság volt, nem is volt szerelem, úgyhogy a válaszom NEM!
2010. szept. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Kamuuu ***** válasza:
Utolsó remélem azért összejön valami ;) én hiszek de még nem volt szerencsém:D
2010. szept. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
azt nemtudom,hogy hányan vagyunk,de én hiszek benne.
2010. szept. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
72%

"hiszek benne", mintha valami természetfeletti dolog lenne (:

az igaz szerelem létezik, sajnálom azokat, akik a SAJÁT rossz tapasztalataikat helyezik ennyire előtérbe, hogy a lehetőségét is elveszik amguktól.

2010. szept. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Én Hiszek és ez igy is marad!

Engem is hagytak már el, csaltak meg, utasitottak vissza és játszottak az érzéseimmel!

De hiszek benne, hogy megtalálom azt a bizonyos nagy Őt!Ha sohasem csalódtál szerelemben, soha nem tudod meg mi az igazi szerelem! Csalódni kell hogy igazán érezni tudjuk a valódi boldogságot!

22/L

2010. szept. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Én magamon kivűl semmiben sem hiszek.

Viszont szilárd meggyőződésem, hogy szerelmes vagyok, és tiszták a szándékaim.

A feleségem meg ugyanezt hiszi, mert azt mondtam neki, hogy akkor nem verem ki a fogát. :)

2010. szept. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Én is hiszek benne, de még nem volt párkapcsolatom. Én maximálisan jószándékúnak tartom magam, de a szerelemhez is két ember kell.
2010. szept. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
tényleg csak kíváncsi vagyok.... kicsit kiábrándító számomra, hogy itt (de sajna nem csak itt) a legtöbben olyan könnyen és felszínesen beszélnek a kapcsolatukról. Én tudom, hogy nem minden tökéletes, és hogy az ember néha csalódik, de kíváncsi vagyok, hogy hányan vannak azok akik a szerelmet értékesnek tartják. Egy különleges dolognak, ami ajándék.
2010. szept. 17. 21:06
 10/15 anonim ***** válasza:

Én az elmúlt 35 évben egy dolgot tanultam meg: ha egy férfi kimutatja a szeretetét, akkor vége a kémiának. Nálam is ez történ nagyon sokszor és a barátaim is ugyanezt mondták el. A nők viszont egy idő után szinte követelik, hogy a férfi kimutassa, azután ha megteszi, akkor lábtörlőt csinálnak belőlük.


A végkövetkeztetésem az, hogy a nőknek, - nem mindnek persze - nagyobb önbecsülést ad a nemet mondás öröme, mint az igent mondás.

2010. szept. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!