Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelemben gyűlőlet vagy utálat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelemben gyűlőlet vagy utálat?

Figyelt kérdés
Nem utálom a páromat,de amikor hülyének néz úgy ki tudok borulni és elkezdek flegma lenni vele,persze ha összeveszünk akkor meg sírok, h. el fogom veszíteni. Mért van ez?Ha szeretem akkor hogy tudok utálatos lenni, ha meg tudom h. utálatos tudok lenni akkor mégis hogyan szerethetem?Mindenkinél van ilyen vagy van olyan aki teljesen higgadt és megértő?
2011. júl. 25. 14:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Túl nagy az egód, erről lenne szó. Szeretethiány, önmegvalósítás hiánya. Szeresd minél jobban a párod és te is majd többet kapsz tőle, próbálj minden vitát elkerülni és a lehető legboldogabbá tenni őt, ezzel együtt magadat is.
2011. júl. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A szeretet és a gyűlölet nem oltják ki egymást.

Jobb ha megbeszéled vele a problémákat, próbálsz kicsit megértőbb lenni vagy pedig keress mást, ha neked ez így rossz.

2011. júl. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is teljesen ilyen voltam exemmel. Ha valami nem úgy volt,én bedurcáztam és flegmán viselkedtem vele,pedig nagyon szerettem...Nem illettünk össze, sokszor nem értettünk egyet és ezért is lett vége a kapcsolatunknak. Ő megunta az én "kitöréseimet". Nem Halak csillagjegyű vagy?
2011. júl. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!