Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Párkapcsolatotok során a havi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatotok során a havi mennyire zavarja a mindennapi teendőket?

Figyelt kérdés
Mindig is egyedül éltem, barátaim sem nagyon vannak, nem tartom a kapcsolatot a családdal, pasim még sosem volt, így nem nagyon voltak kötelező dolgaim a munkát leszamitva, ami egy irodai munka, bármikor kimehetek a mosdóba. Viszont a két legerősebb napon én nem is megyek sehova ha nem muszáj és ezt kapcsolatban se csinálnám mashogy. Ti mentek akkor nagybevásárolni mondjuk? Vagy ha például a párod testvéréjék terveznek hétvégén valami elmenős programot. Ilyenkor kihagyjátok ha pont a legerősebb napon lesz? Mit mondotok? Akinek kevés van az ne válaszoljon!
2022. máj. 19. 16:43
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Engem soha nem akadályozott semmiben. Mosdó van mindenhol.mindent mindig megtudtam oldani. A menstruácion max akkor egyszer kellett csak agyalnom amikor a Balcsin voltunk es soha eletemben nem használtam tampont sem (szűz is voltam)es en ülhettem a parton mert betettel ugye meg nem megyek be.
2022. máj. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha annyira durván erős a görcsöd, akkor aznap felejtősek a kimozdulós programok. Ezt minden értelmes férfi meférti.
2022. máj. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
0%

Engem maximum strandolásban gátolt eddig, ha erős akkor vastag tampont és betétet is használok, amit 1-2 óránként cserélek. A szex is kimarad az első 1-2 nap, utána tamponnal mehet az is.


Neked mennyire erős, hogy sehová se mész?

2022. máj. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
0%

*Ja es a tampont egészségtelennek is tartom ment bent"pálik" a véres tampon, plusz usz9daban is stb ha befolyik a víz azt is felszivja a sok ember "szennyvizét"HA befolyik.

De ez csak sajat véleményem.

Ilyesmik.okoznak csak gondot neha

2022. máj. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
0%
4. Es 1. Voltam
2022. máj. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Gyógyszert veszek bem anélkül megvesznék. Sok van, nagyon kényelmetlenül érzem magam ilyenkor, illetve van hogy a hasam is megy. Fogamzásgátlót meg csak emiatt nem fogok szedni, nem kockáztatnám a hízást és a többit se, annyit nem ér.
2022. máj. 19. 16:53
 7/22 A kérdező kommentje:
4 egyetértek, egyik barátnőm tamponnal ment úszni és bentragadt nem tudta kiszedni mert a víztől megduzzadt.
2022. máj. 19. 16:54
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
3. Szex tamponnal? O.o
2022. máj. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
76%
#8 orális szexhez jó, utána meg kiveszed és mehet a sima.
2022. máj. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
64%

8# en ismerek pr.stit, az is tamponnal szexel.

(Nem én vagyok a 3., csak gondoltam jelzem)

2022. máj. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!