Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a barátom nekem bizonygat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátom nekem bizonygat, ömleng, vagy elvárásokat tamaszt felém, akkor miért fordít nekem hátat ha en bizonygatok?

Figyelt kérdés

Szoval gyakorta féltékeny en magyarazkodom de sokszor kicsinál.

Igy rengetegszer visszavesz magábol bocsanatot kér ha tulreagált vagy bármi.

Számtalanszor bizonygatja hogy vagyon számítok neki mindent jól akar csinálni, ne haragudjak ha féltékeny mert félt nem akar elvesziteni stb.


Viszont amikor en ömlengek es szeretném az érzéseim kifejezni, vagy amikor féltekeny es magyarazkodom es bizonygatom hogy csak őt szeretem, nem akar meg sem hallgatni, nem érdekli valahogy.


Tehát ő ömleng nekem mennyire szeret, stb, viszont nem fogadja tőlem ezt nem erdekli, ha én ömlengenék neki, olyankor elmegy vagy témát vált.


Mi ez az egész?



#nem kér viszonzást
2022. máj. 20. 12:10
 1/9 A kérdező kommentje:
Olyan érzést kelt mintha folyamat csak küzdeni akarna értem és egyszeruen nem kíváncsi arra valahogy hogy már "bevette a várat", "ostromol" tovább.
2022. máj. 20. 12:12
 2/9 anonim ***** válasza:
Egy szakítás kezdete
2022. máj. 20. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Az ő akarata domináns ebben a kapcsolatban. Tudja hogy nálad bejön a gyökér viselkedése, bármit csinál. Valószínűleg mikor ő csinálja, akkor tényleg fsik attól, hogy elhagyod. Nem feltétlen tudatosan, de talán még ezzel mutatja azt meg, hogy te hogyan csúszkálj neki térden, mutatva hogy tőled is ezt várja el, másrészről persze nagy eséllyel nem is tudna máshogy kommunikálni.


Mivel te egy alárendelt személy vagy, ezt meg is adod neki. Mikor térdelve rimánkodsz, akkor ezt érzi ő is és nyilván egy ilyen szerepben lévő embernél nem kell attól tartania, hogy elhagyná. Egyben az értéke is lezuhan, hisz ki van szolgáltatva neki.


Lehet még nem mondták neked, vagy nem látod magadtól, de ez az ember egy gyökér, a kapcsolatotok pedig egy rakás sz-r.

2022. máj. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Ő pont az ellenkezőjét mondja hogy szorosabb erosebb kapcsolatot akar es mindent jol akar csinálni.

Es kuzd értem meg bizonygat nekem


Ami valojában nem is a valoság.

A fejébe veszi pl hogy en csalom es ő ilyen küzdelmeket csinál hogy csak az övé legyek ne csaljam


Mintha egy fantaziavilagban élne amibe nem fér bele az hogy en szeretem.

Abban a hitben ringatja mqgát hogy en biztos le akarok lépni de ő ezt nem akarja gagyni, engem meg akarna fogni ezert mindent megtesz.

Es teljes error van ha en ömlengek neki. Es nem az elképzelt megcsalós nőt kapja aki barmikor lelép.

2022. máj. 20. 12:25
 5/9 A kérdező kommentje:
3# Nincs sa kaocsolatunkban alá es fölérendeltségi viszony.
2022. máj. 20. 12:30
 6/9 A kérdező kommentje:
*a kapcsolatunkban
2022. máj. 20. 12:30
 7/9 anonim ***** válasza:

3-as leírta: "Lehet még nem mondták neked, vagy nem látod magadtól, de ez az ember egy gyökér, a kapcsolatotok pedig egy rakás sz-r."


Amúgy meg nem mindegy? Úgyis vele maradsz, hiába írkálod ki a kérdéseid hetente/naponta.

2022. máj. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Miért gyökér?
2022. máj. 20. 12:52
 9/9 anonim ***** válasza:
Blablabla... Már rettenetesen unalmas vagy, a naponta kiírt kérdéseiddel. Úgysem fogsz változtatni, szakítani, akkor meg?
2022. máj. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!