Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egymás után másodszorra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egymás után másodszorra tették velem ugyanazt?

Figyelt kérdés
40 feletti nő vagyok, túl egy hosszú távú élettársi kapcsolaton, és túl több hosszútávú kapcsolaton, tehát nem a tini kategoria vagyok. Az utóbbi 2 kapcsolatomban ugyanaz történt, ugyanúgy lett vége, és én ilyet ezt a 2 kapcsolatot leszámítva, sosem tapasztaltam. Mindkét esetben a férfi előző nap ajándékot ad, meglep, kedveskedik, majd másnapra teljesen hűvös lesz, levegőnek néz, és szakít. Miért kedveskedtek, miért leptek meg hirtelen ajándékkal, ha aztán rá pár napra szakítottak? Ezek után már ott tartok, egy férfitől sem merek elfogadni egy doboz bon-bont sem, mert már ezek szerint lehet az ajándék az a búcsúajandék, csak nem tudok róla. Soha eddig nem tapasztaltam ilyen alja szakítási módszert, mint amit egymás után ez a 2 férfi megtett velem. Miért adtak ajándékot, miért leptek meg, hogy aztán szakítsanak?
2022. máj. 22. 09:42
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
9%

Férfiben ismerős kicsit a sztori, de nem így.

Változtatni kell a személyiségeden, nem szabad túl nyitott könyvnek lenned a személyiségedre vonatkozóan, mert ezt használják ki a zemberek. Sportolj, tanulj meg küzdeni, önbizalmat szerezni.

2022. máj. 22. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Nem értesz! Nincs semmi baj az önbizalmammal! S talán egyeseknek pont ez a gond. Nem egy kertelős, találd ki a gondolataimat, meg hisztis nő vagyok. Korrekt, nyílt és egyenes vagyok. Mondom ezt a 2 utolsó kapcsolatomat leszámitva soha nem szakítottak így velem.
2022. máj. 22. 09:53
 3/25 anonim ***** válasza:

Valószínű hogy tényleg az volt a búcsúajándék. Biztos azt gondolták hogy így kevésbé fáj majd neked. De az is biztos hogy mindkét esetnél volt valami gond a kapcsolattal, mert ha minden tökéletes akkor nem lenne szakítás.

Azt már neked kell tudni hogy mi lehetett a probléma.

Pl. te felveted hogy már ideje lenne szintet lépni a kapcsolatban, szeretnél összeköltözni vagy házasságot, de ezzel nem ért egyet a másik fél, és inkább visszavonulót fúj. Ez csak egy példa volt a sok közül. De az biztos, hogy nem az ajándék itt a lényeg, hanem azt kell megvizsgálni hogy mi vezetett a szakításhoz.

2022. máj. 22. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Semmi! Sőt! Mindent megkaptak! Sosem követelőztem, korrekt voltam, kimutattam az érzéseim, a gondokat leültem megbeszélni stb.
2022. máj. 22. 10:14
 5/25 anonim ***** válasza:

Lehet hogy pont az volt a baj hogy mindent megkaptak. Nem tudták megbecsülni. Jártam már én is így.

De az is lehet hogy találtak valaki mást, és nem akartak félrelépni hanem inkább egyik napról a másikra szakítottak. Nem kérdezted meg tőlük hogy mi az oka a hirtelen szakításnak?

2022. máj. 22. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:

Tul jo bagy hozzájuk.

A ferfiak szeretnek izzadni hódítani es nem szeretik aki egybol szerelmes adja magát es odavan értuk

Viszont nem akarnak bunkók lenni hogy kihasználtak ezért nyujtanak valamit viszonzásul.


VAlahol le van irva hogy pasinak csak jutalomkent szabad bármilyen gesztust(akár egy mosoly)is nyujtani, mert ha ugy érzik nem szolgaltak rá arra amiket nyujtasz nekik azaz nem kiérdemelték hanem csak alanyi jogon kapják mert pl szép a szeme, ugy kialakul bennük egy lelkiismeretfurdalás hogy sokat kapnak a nőtől a nagy semmire, azaz nem nyujtottak esetleg erzelmeket nem küzdöttek nem vívták azt ki, de ők nem akarják kihasználni a nőt pedig ez igy ugy nez ki.


Először mindig várd meg hogy egy férfi bizonyitson vagy az érzelmeirol biztositson es csak azutan nyílj meg nekik.


Ne add könnyen magad hanem ugy mint aki hezitál

2022. máj. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

Na ezt nem szabad.errol irtam 6.kommentemben

"Mindent megkaptak! "

2022. máj. 22. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

Mindent csak jutalomként nyujts.

Az én barátom pl már csak azért is vert izzadt, hogy egyáltalán eláruljam neki hol lakom. Megtiszteltetésnek erzi azt is, hogy egyáltalán nálam lehet.

Csak példa volt.

2022. máj. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Nem vagyok játszmázós ember.
2022. máj. 22. 10:52
 10/25 anonim ***** válasza:
0%

Akkor ha te ezt játszmának fogod fel, fogadd szeretettel az ajándekokat tovabbra is.


(Nem jatszmázas az ha nem zuditod magadat rá a masik emberre ugy hogy az nem is kerte)

2022. máj. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!