Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy pasi távolabbról figyel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy pasi távolabbról figyel, azt hiszi nem látják, de a nő ezt véletlenül észreveszi és összepillantanak egymással, a pasi mindeközben mosolyog: ez miért van?

Figyelt kérdés
Ez csak szimpátia, kedvelés? tehát csak örül, hogy pl jól érzi magát a nő, akármi. Vagy ebből mennyire vontható le, hogy tetszik neki a nő?

2022. máj. 22. 12:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez most komolyan felnőtt kérdés? Nem jelent semmit.

Ezt ember nem tudja megmondani, még az sem derül ki, hogy ő ismerős, vagy idegen, akik egyszer láttál az utcán!

2022. máj. 22. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Velem is így szórakozott el a vonaton egy macsógyerek. Következő lépése az volt, hogy megvárta, míg a szemben ülő elmegy mellőlem és odajött, hogy odaülhet e. Mondom igen, és becsuktam a szemem. Nem akarok ismerkedni. Utána még s következő járműre is pont együtt szálltunk át, akkor is ezzel a kaján mosollyal bámult mereven, és eljött felém. Én meg elröhögtem magam, hogy pont ekkora pechem legyen. Nyilván nem tartott rondának, azért csinálta.80 százalék, hogy bejössz neki.
2022. máj. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Velem is tett hasonlóan egy ismerősöm. Széles mosoly, köszönés - akár egy nap kétszer is - önkéntelen gallér igazítás, stb.


De legutóbb kiderült, hogy a családja és a barátai (a nők is!) mind-mind tabu, nem lehetek kíváncsi. Továbbra is elzárkózik. Kioktató stílusát egy kicsit már "levetkőzte" velem szemben, de nagy ritkán még alkalmazza.


Kedélyesen el szoktunk "csevegni" egymással ugyan, de a korábbi súlyos konfliktusaink már nem múlnak el sosem nyomtalanul... pedig valamilyen szinten annak idején "kezdeményezett". Tartósan.


Mégsem jövünk már be sehogy sem egymásnak. Ez van. Az elmúlt 6 év alatt olyan vegyes tapasztalataim lettek vele szemben, hogy lehetetlen a kiigazodás a viselkedési stílusain.

2022. máj. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Elképzelhetőnek tartom, hogy egy férfi is van úgy, hogy inkább BARÁTKOZIK csak és nem akar elköteleződni, sem tartós kapcsolatot - mert van valakije.


3-as válaszoló voltam.

2022. máj. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat!

-munkahelyről van szó, ismerősök


Anno mikor volt velem ilyen (eszrevettem hogy a pasi lopva figyel, csak azt hitte én nem látom… akkor kiderült később, hogy bejövök neki.)


Ez a pasi meg mosolyogott is hozzá: mikor odanéztem, akkor láttam, hogy ott van, épp néz és mosolyog.


Mondjuk állandóan mosolyog, lehet ő ilyen alapból.

2022. máj. 22. 15:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!