Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt női ismerősöm bejelölt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt női ismerősöm bejelölt ismerősnek, évek óta nem beszéltünk egymással, nem volt köztünk semmi sose, mit szeretne vajon?

Figyelt kérdés
Régen írta is, hogy nem jövök be neki, mint férfi, meg is szakadt az ismeretségünk is, ez évekkel ezelőtt volt, most viszont újra bejelölt ismerősnek, mit akarhat vajon?

2022. márc. 15. 19:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
48%
Nincs lo.
2022. márc. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem akar, gyűjti az ismerősöket, téged is feldobott az algoritmus.
2022. márc. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
0%
Könnyebben akarja elérni a céljait. Ha talál egy csacsit, ideiglenesen megteszi.
2022. márc. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
48%

Ha érdekel, kérdezd meg. :D Vagy várd meg, amíg ő ír.


Illetve szerintem nem kell úgy gondolkozni, hogy "ha nincs ló, jó a szamár is". Évekkel ezelőtt volt az elutasítás, el kell tudni engedni.

2022. márc. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Bejelölni téged ismerősnek. Azt szeretné.
2022. márc. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

1. Gyűjti az ismerősöket

2. Szeretne még egy lájkolót, aki elájul az újabb profilképeitől

3. Simán érdekli mi van veled (naiv vagyok tudom)

4. Amit az első írt.

5. Szerintem annyit megér a dolog, hogy visszaigazolod, legfeljebb letiltod a hírfolyamből vagy hogy hívják.


Engem egy olyan férfi jelölt be, aki 3 évig tetszett az egyetemen. Évtized után. Teljesen váratlan volt, örültem is neki, pedig láttam, hogy házas volt-elvált és gyerekei vannak. Mint kiderült, ő csak újabb ismerőst akart, de semmi többet.

2022. márc. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Az emberek sokszor túl sokat képzelnek bele abba ami nincs....
2022. márc. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Lehet semmit, csak feldobott téged a Facebook, mint ajánlást, ezért bejelölt, mert miért ne. Ha akarod, jelöld vissza és ha mégis volt valami célja, majd ír.
2022. márc. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Semmit. Esetleg valamilyen ügynök.
2022. márc. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Nos...ismeritek egymást nem? Ergo ismerősök vagytok, nem? Benne van az "ismerősnek jelölni" kifejezésben a válasz a kérdésedre, nem?
2022. márc. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!