Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan teregettem ki a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan teregettem ki a szennyest?

Figyelt kérdés

Volt még az egyetem alatt egy baráti társaságunk. Azóta szétszéledtünk, de azért néha összejövünk.

Pont most is egy összejövetel készül, méghozzá balatoni, ottalvós.


Volt egy srác a társaságban, aki hosszasan udvarolt, próbálkozott nálam, de elutasítottam legalább 3x, kategorikusan.

Utána összejöttem mással, történetesen azzal, aki a mostani párom.

Ez 5 éve történt.


Kiderült, hogy a mostani összejövetel szervezésénél azt a srácot akinek a nyaralójába megyünk, fűzögeti, hogy engem vagy ne hívjon meg, vagy ha igen, akkor direkt kérjen meg, hogy "a kanomat" ne hozzam, mert neki az fáj, és egyébként is jó lenne, ha még utoljára lenne lehetősége megbeszélni velem a dolgokat. Ezt a nyaralós srác barátnője mutatta meg nekem.

Leírta, mennyire vérig van sértődve, hogy ő mindent megtett, hogy adjak esélyt neki, bullshit kifogásokkal lekoptattam, és helyette összejöttem egy suttyó, bunkó paraszt gyerekkel, akit alig ismerek, tehát csak a külső az oka, és így ő meg van alázva. Szó szerint leírogatta a nyaralós srácnak, hogy ő TUDJA, hogy emberileg kategóriákkal több a páromnál, csak sajnos a nőknek ez semmit nem ér.

A páromat nem ismeri, soha nem is találkozott vele, fb kommentek alapján minősítette bunkónak, mert nem érti az abszurd humort (igazából semmilyen humort nem értett soha), a párom pedig folyton trollkodik, hülyéskedik kommentekben, pláne 4-5 éve sokat csinálta. Mások értik, ez a srác nem érti. Olyat is mondott, hogy látszik a tekintetén is, hogy nem őszinte, pszichopata, tipikus kis csíra gyökér feje van.

A párom egyáltalán nem bunkó amúgy, pont az ellentéte annak.


A nyaralós srác lerázta, azt mondta, hogy senki másnak nincs baja sem velem, sem a párommal, szóval döntse el, hogy akar-e jönni, nem a sokéves személyes ügyeinkhez fog igazodni.


Ezek után beírt a fb esemény alá kommentben egy sértett szösszenetet, hogy ő nem jön, mindenki tudja, hogy miért, és csak tudjuk, hogy még ebben a sz-ar világban is szép számmal vannak emberek, akik tudják, mennyire igaza van, de azért ő mindent jót kiván a kedves kis társaságnak.

Elborult az agyam, odakommenteltem alá, leírtam mindent, hogy miről van szó. Hogy sz.rt sem ér a páromhoz képest, pont ő a bunkó, mellé 0 humorú, savanyú alak, és ne csodálkozzon, hogy 5 év alatt sem jött össze neki senki, tegye szépen túl magát, különben okkal nem fog kelleni ezek után sem senkinek.


Majdnem mindenki belájkolta, de egy másik srác kiállt mellette, és írogatott nekem privátban, hogy csak azért ilyen, mert szerelmes belém, és elkeseredett és a féltékenység mondatja vele ezt a sok hülyeséget, nem kellett volna megalázni.

Igen ám, de eltelt 5 év már, szerintem ez nem egy elhanyagolható információ, valamint én sem érdemlem meg, hogy lehordjon valami primitív libának, "ilyenek a nők" címmel, amiért összejöttem egy olyan sráccal, akiért az első pillanattól kezdve oda meg vissza voltam, csak mert ő a semmiből azt szülte az irigykedés miatt, hogy bunkó. Másrészt szerintem az elkeseredés nem ok arra, hogy valaki ilyen felsőbbrendűsködő fantáziákkal rendelkezzen.


Szerintetek?



2022. máj. 22. 13:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%
Jogosan, de ez nem azt jelenti, hogy rád nézve nem ciki ez a cirkusz.
2022. máj. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem helyesen cselekedtél. Nyilván van az a szint amikor csak legyinteni kell egyet és hagyni a hülyét, hadd dagonyázzon a saját balf@szságában. De ha ennyire keveri a szart meg kommentelgeti a hülyeséget, akkor rászolgált arra, hogy megkapja a magáét, nyilván jogosan védted meg magad.
2022. máj. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen jogosan... 23F
2022. máj. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Neked van igazad.
2022. máj. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Juj, de be kéne fejezni az ilyen kis patkányok mentegetését, hogy jaj, de hát szerelmes (nemtől függetlenül)... a nagy büdös francokat. Egy pszichés beteg barom, akivel még csak nem is jártál soha. Ilyenekből lesznek a "szerelemféltés" miatt ölt című történetek.

Jól tetted, hogy kiosztottad, helyre kell rakni az ilyet. Normális, önmagával rendben lévő ember az exéről sem beszél így nyilvánosan.

2022. máj. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is neked van igazad, és nem rád nézve ciki.


Voltam én is hasonló helyzetben.

Pont ezért is kezelem súlyos fenntartásokkal azt, amikor azzal jönnek, hogy a kiszemelt nő "összejött egy bunkóval". Én is megkaptam ezt, pedig a párom minden, csak nem bunkó, és 9 év alatt soha nem alázott, nem csalt, nem bántott, és másokon se tapos, full szelíd ember. Mégis szent meggyőződése pár sértett kannak, hogy ő mekkora erkölcsi és szellemi fölényt képvisel hozzá képest.

Örülök, hogy a kérdésben szereplő csávónak szembe kellett kicsit néznie a valósággal, megérdemelte.

Az, hogy 5 év után is ezt műveli, meg "meg akarja beszélni a dolgokat" a párod jelenléte nélkül, szakemberért kiált már.

2022. máj. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
14%

Erre az volt a megoldás, hogy belerúgtál még egyszer a közösségi oldalon?

Nincs igaza mert rég tovább kellett volna lépnie, de ő csak burkolt célzást tett ami nem annyira megalázó rád nézve, bármennyire kis sértődős "férfi" létére!

Igazad van, hogy pontot tettél a végére és beszóltál neki, de a "ne csodálkozzon, hogy 5 év alatt sem jött össze neki senki, tegye szépen túl magát, különben okkal nem fog kelleni ezek után sem senkinek" kijelentés túlzás volt!

2022. máj. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
79%

7. vagyok

Az biztos hogy pszichológus kell neki!

2022. máj. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%

7. vagyok

Én a nyilvános megalázásra értettem!

2022. máj. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Jogos amit tettél, a szegedi kettős gyilkosság is egy ilyen "szerelemféltés" miatt történt..azt a srácot meg aki kiállt mellette nem is értem. Mert aki 5 év elteltével is ilyen elkeseredett és féltékeny azzal komolyabb bajok vannak...ezt inkább már megszállottságnak nevezném.
2022. máj. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!