Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Másnál is igaz, hogy sokszor...

Másnál is igaz, hogy sokszor rossz emberben bízott meg és teregette ki a titkait?

Figyelt kérdés
2018. febr. 4. 05:33
 1/7 anonim ***** válasza:
65%

Senkiben sem bízom meg annyira, hogy olyan titkokat áruljak el számára, ami számomra egy picit is hátrányos volna ha kitudódna. :D (De szépen megfogalmaztam..) :D


Amúgy is ismered a mondást, ha egyszer rászednek, akkor szégyeld magad, ha másodszor is, akkor pedig megérdemled.

2018. febr. 4. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyszer ketszer megbizik az ember, de gyerekkent tapasztalja meg jo esetben egy emberi leny milyen az amikor rossz emberben bizott meg. Felnottkent ezert vagyunk ovatosabbak. Mar aki...
2018. febr. 4. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A megoldás,hogy nincsenek titkaid.Ha mégis akkor azt csak egy valaki tudja:Te.
2018. febr. 4. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt: nem kell barátkozni senkivel, így is csak magára számíthat az ember. Másrészt rendszerint vagy önmaga, vagy egy teljesen kívülálló személlyel együtt fogja megoldani a problémáját, de nem egy ismerőssel, vagy "baráttal".

Van egy mondás:

"A jóban megismernek minket a barátaink. A rosszban mi ismerjük meg a barátainkat."

2018. febr. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Alapjában véve kissé zárkózottabb vagyok a megosztás terén másokkal.Vannak dolgok amit nem értenének meg mások.Meg mindenkivel kapcsolatban van olyan dolog amit megőrzök magamnak,nem beszélek róla.Ma már igényét se érzeme ennek.Volt úgy,hogy valakinek több mindent mondtam,több mindenről beszéltünk és hátat fordított vagy tett valamit ilyenkor kifosztottnak éreztem magam.De mindezek a kapcsolatok érlelték a személyiségemet, csak később jöttem rá erre.

Olyan is volt,hogy egyes emberekre feleslegesen pazroltam az időmet.

2018. febr. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 HaEv ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Ha lenne annyi forintom, már milliomos lehetnék :)

Meg kell tanulni, hogy olyan dolgokat, amiket nem látnál szívesen vissza mondjuk egy pletykalap címlapján - szóval azt csak bizonyos embereknek mondod el. Amennyiben valami annyira ciki, lehet hogy csak elmondás nélkül változtatni kéne rajta és tartod a pici szádat. ;) Nem kell mindent kibeszélni. viszont meg kell tanulni, hogy ez vagy te. És ezt vállald fel. Nincs tökéletes ember, mindenki követ el hülyeséget - velem az élen!

Ha veled ez sokszor előfordul, akkor baj van az ítélőképességeddel az ügyben, hogy kiben bízhatsz meg és kiben nem. Vagy pedig túl gyorsan túl bensőséges kapcsolatot alakítasz ki és nem nézed meg, ki is az az ember valójában.

Egyébként egy napló általában megbízhatóbb ilyen ügyben. :)

2018. febr. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Amit ketten tudnak, az nem titok tobbe.
2018. febr. 5. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!