Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vegyek a barátom névnapjára?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek a barátom névnapjára?

Figyelt kérdés
Egyszerűen semmi ötletem nincs. 29 éves egyébként. De névnapra fogalmam sincs hogy mit szoktak adni, nem is szoktam senkinek venni rá semmit, de neki szeretnék.

2022. máj. 22. 18:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Mivel te ismered őt, neked kellene tudnod, hogy mivel lephetnéd meg. Csak ismered az ízlését!? Most írhatjuk itt, hogy vegyél neki egy tálca sört, ha a bort szereti.
2022. máj. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 harebell ***** válasza:

Valami apróságot, amit szeret. Italt, csokit, vagy süsd meg a kedvenc sütijét.

Tárgyi ajándékot szerintem akkor van értelme, ha kifejezetten beugrik valami, aminek úgy érzed, örülne, kacatot felesleges.

De itt a jó idő, gondolkozhatsz egy névnapi piknikben is egy szép parkban.

2022. máj. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hívd meg a kedvenc pubjába egy italra, vagy valami jó kiülős helyre egy névnapi hambizásra/akármizésre.

Ennél több nem kell.

Én a férjemet a névnapjára hívtam már meg dodzsemezni, a kedvenc cukrászdánkba, vettem neki névnapi laptop akkumulátort, voltunk kiállításon, moziban, színhában, megtaláltam a kedvenc sörét és felejtettem is el a névnapját.

2022. máj. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!