Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segitség! Mit vegyek barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segitség! Mit vegyek barátom névnapjára?

Figyelt kérdés

16 évesek vagyunk. majdnem 9hónapja együtt és már elfogytak az ötleteim

szeret motorozni és amerikai focizik ezzel a két dologgal kapcsolatban még nem kapott ajándékot valaki valami ötlet? olyan ötleteket is várok ami nem motor és amerikai focival kapcsolatos


2014. jan. 26. 08:27
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Motoron lévő amerikai focis :D
2014. jan. 26. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Azért az elég szomorú, hogy 9 hónap alatt elfogytak az ötleteid... Én két év után sem fogytam még ki az ötletekből, sőt, a szüleim 25 éve nem fogynak ki az ötletekből :D


Nézelődhetsz valahol a hobbijaival kapcsolatos kulcstartót pl., biztos van olyan, ami egy kis motor, vagy egy amerikai focilabda stb.

Ezen kívül, mivel nem ismerjük a barátodat és nem tudjuk, eddig miket vettél neki, akármilyen snassz dolgot felsorolhatok, a fényképes párnától kezdve a saját kezűleg sütött süteményen keresztül a szexi táncig.

Bár szerintem a névnap nem egy akkora durranás, nekem elég lenne a kedvenc csokim névnapomra, és el van intézve.

2014. jan. 26. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

nyilván nem akkora mint szülinap vagy karácsony de szeretnék neki valamit

kedvenc sütijét megsütöm azt már eldöntöttem de még valamit szeretnék mellé amugy a kulcstartó jó ötlet köszönöm a választ:)

2014. jan. 26. 08:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!