Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor semmi nem jön össze,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor semmi nem jön össze, hogy tudtatok lelkileg erősek maradni?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben nagyon összejöttek a dolgok. Nem találok munkát, egy problémás kapcsolatnak vetettem véget korábban. Azóta kb semmi nem jön össze. Magányosnak érzem magam és kilátástalannak a helyzetemet. Nem tudom már mit csináljak, hogy legalább lelkileg bírjam.
2022. máj. 22. 19:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az segített, hogy mindig arra gondoltam, vannak nálam sokkal rosszabb helyzetben lévő emberek és baromira elszégyelltem magam olyankor. Gondolj bele, hogy ezek mind megoldható problémák, ellenben pl. egy halálos betegséggel. Az ilyen időszakok után mindig valami sokkal jobb jön, nekem ez a tapasztalatom.
2022. máj. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ilyenkor az működött egyedül, hogy kitomboltam magam. Általában bőgtem, amíg bírtam, aztán elmentem edzeni és ment az élet tovább. Kicsit tisztább fejjel, kiadva az érzelmi feszültséget, egyből nem tűnt olyan vészesnek az egész és jobban éreztem a tettvágyat is, miután a szomorúság elfogyott. És pont az ilyen mélypontok után tudtam magam jól felszívni és teljes erőbedobással nekimenni az adott dolognak.
2022. máj. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ami sokat segít, hogy realizálod hogy ez csak ideiglenes állapot. Lehet változtatni rajta és fogsz is. Nincs olyan, hogy valaki egész életében nem talál semmilyen munkát, vagy hogy soha senkivel nem kerül még haveri, ismerősi kontaktba se (már az is tompítja a magányt).


Az önsajnáltatásból kell kilépni és megérteni, hogy az életben mindig jönnek az újabb és újabb lehetőségek, de fel kell ismerni őket, tenni kell értük, kihasználni őket.

2022. máj. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
71%

Nekem a sztoicizmus segített rengeteget. Az utolsó dolog ami komolyabban megviselt az anyám halála volt, de közben megtanultam, hogy ha bizonyos külső eseményekre nincs is hatásom, az hogy hogyan reagálok ezekre az eseményekre az csak az én döntésem.


Azóta történt már sok minden és sokat javult a kontrollom az érzelmeim felett. Párszor kaptam is másoktól olyan visszajelzést, hogy nem értik, hogy hogyan tudok hidegvérű maradni az adott stresszes helyzetben.

2022. máj. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
71%
Én úgy vagyok vele, hogy valahogy mégis lesz valahogy. Bár mindig-sokszor én szívok, de mégis bejön e gondolkkodás.
2022. máj. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
A szebb jövőbe vetett bizalom.
2022. máj. 23. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!