Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak olyan negyvenes férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan negyvenes férfiak, akik nem akarnának összejönni egy jóval fiatalabb nővel?

Figyelt kérdés

Van egy sikeres negyvenes férfi ismerősöm, aki jól is néz ki, és szerintem bárkit megkaphatna, mégis a sajá korosztályával ismerkedik..


Lehet neki a fiatalabb nők tudatlan kislányok?



2022. máj. 22. 23:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
69%

egy érett ffi nem akar magának naiv kislányt, hanem képes normális párkapcsolatot kialakítani egy 40-es nővel.

sok kiscsaj már attól elájul, ha egy idősebb ffi figyelemre méltatja, könnyű zsákmányok.


de egy intelligens, érett gondolkodású ffi kap társat magának a saját korosztályából is, ugyanis egy 40-es nőt nem olyan könnyű hülyére venni, mint egy tapasztalatlan kiscsajt.

tehát az ismerősöd tökre oké, te kevésbé az ostoba kérdésed miatt.

gondolom, a farkad vezet, és inkább egy 20 évest döntesz meg, mint egy 40 évessel ismerkedj, utóbbi nem is menne neked, ahhoz férfinak kéne lenned, nem faszinak.

2022. máj. 23. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
91%

"Lehet neki a fiatalabb nők tudatlan kislányok?"

Manapság kb. minden értelmes férfinál ez van. 30 vagyok, de 25 alá semmiképp sem mennék. Egyszerűen rengeteg nő nem tud mit kezdeni az elé rakott rengeteg lehetőséggel és ezért nagyon éretlenek lettek.

2022. máj. 23. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
72%

Lehet hogy egyszer már pórul járt. Csak egy kis laza kapcsolatot akart a lány meg rögtön esküvőt gyerekeket.

A saját korosztályában a nők már sokkal jobban tisztában vannak a valósággal.

2022. máj. 23. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
95%

Nagyon kevés 40-es pasi hajt a lánya korosztályára. Azért nem mindegy, hogy mennyi az a sok korkülönbség, egy 45 éves férfi 30+-os nővel már bőven nem áthidalhatatlan különbség.

Az viszont mindkét nemre igaz, hogy első sorban a korosztályával ismerkedik!

2022. máj. 23. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
93%

"Lehet neki a fiatalabb nők tudatlan kislányok?"


Nem feltétlenül, viszont tudja, hosszabb távon nem fog működni és a saját korosztályával van egy szinten, velük van hasonló multjuk.


Amúgy én is ismerek egy sikeres, kifejezetten jómódú pasit, 65 körül van, ő fiatalabbakkal ismerkedik, értsd: 55-60 között. Minden relatív.

2022. máj. 23. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
86%
A Párom sem akart soha fiatalabbat, sőt, inkább idősebbet, és még ismerek néhány pasit, akiknek eszük ágában sincs fiatalabbal kezdeni, csakis saját korosztály.
2022. máj. 23. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
91%
Én is 40 vagyok, egy 30 alattival nem igazán ismerkednék én sem.
2022. máj. 23. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
58%
Ennyiből egy 30 éves hapsinak a 20 éves nő ideális.
2022. máj. 23. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
70%

Egy igazán sikeres negyvenes férfiú gentleman megteheti, hogy fiatalabb hölgyleányt választ...

A többiek meg azt kamuzzák hazug üzemmódban, hogy nekik alapból csak az ötven közeli asszonyság kell... 😏

2022. máj. 23. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én nemrég töltöttem a 40 évet. Rám meg szinte csak fiatalabb, huszonéves pasik írtak. Pedig egy 40 évesnek jobban örülnék. Lehet, igen, ők a fiatalabbakat szeretnék megkapni.
2022. máj. 23. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!