Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a legnagyobb titkod a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a legnagyobb titkod a múltadból, amit semmiképp nem mondanál el a jelenlegi párodnak?

Figyelt kérdés
2022. máj. 24. 07:46
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
30%
Ha még a párjának se mondaná el valaki, majd ide biztos leírja száz fórumozónak.
2022. máj. 24. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Miért? Úgysem ismeri fel senki, mert anonim. Legalább kiadja magából :)
2022. máj. 24. 07:52
 3/23 anonim ***** válasza:
88%

Molesztáltak kiskoromban és sokat drogoztam.

F

2022. máj. 24. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Gimi elsőben összejöttem egy fiúval, 4.-ig együtt voltunk, ő volt az első és legnagyobb szerelmem. Érettségi (és a szülinapom) előtt egy hónappal összeesett az utcán és meghalt, egyszerűen csak leállt a szíve.

Sosem tudtam feldolgozni, hogy elvesztettem és az első gyerekemet róla neveztem el. Van egy nyakláncom amit szülinapomra kaptam tőle, a mai napig hordom.

Soha nem mondtam el soha a férjemnek.

2022. máj. 24. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

3-as. Nagyon sajnálom! :(

Sikerült már egyenesbe tenni az életed?

2022. máj. 24. 08:44
 6/23 anonim ***** válasza:
92%
Egyszer osszefostam magam a metron. Nem tudom hogy tortent, pukinak indult aztan nem az lett belole. Meg a cipombe is fos volt amikor hazaertem. Jo fel orat utaztam igy. Azota rettegek hogy ismet barmikor megtortenik es mindig van nalam csere ruha. Egyszer rakerdezett, azt mondtam h miert van nalam, kivagtam magam azzal hogy sokat izzadok
2022. máj. 24. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
95%
Nincs ilyen, baromi unalmas ember vagyok.
2022. máj. 24. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
4-es. Biztos a volt barátod is azt szeretné, ha boldog lennél :)
2022. máj. 24. 09:00
 9/23 A kérdező kommentje:

6-os. Sajnálom, de ezen jót nevettem :)

Szerintem ne parázz rá.

2022. máj. 24. 09:03
 10/23 anonim ***** válasza:
87%
Tinikoromban egy pár évig azt hittem, hogy szerelmes vagyok egy olyan emberbe, akit csak netről ismertem.
2022. máj. 24. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!