Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi volt a legnagyobb nehézség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legnagyobb nehézség a jelenlegi vagy az előző kapcsolataitok során?

Figyelt kérdés
Gondolok itt hosszabb különlétre, betegség, megcsalás... bármi.
2016. júl. 23. 13:26
 1/7 anonim ***** válasza:

Előző kapcsolatomban a legnagyobb nehézség az volt, hogy elmúlt hamar a szerelem és nem maradt mögötte sok minden. Egy idő után szex sem volt.

A jelenlegi kapcsolatomban elég sok nehézség volt/van:

- munkahely elvesztése, többször is egymás után

- lakhatási problémák

- anyagi jellegű problémák

- egyik barátja, akivel jóban voltam én is, azt híresztelte, hogy vele csalom a barátomat

- volt egy depressziós időszakom, a pénztelenség, munkanélküliség okán

De idáig még mindent túléltünk.

2016. júl. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Diavolino44 ***** válasza:
71%

Mostaniban semmi problémám sincs mivel szabad vagyok mint a madár. :)

Az előzőben egy szoval:hiszti. Panaszkodas, panaszkodas, es egy rakás panaszkodas. Az emberek mennyire hülyék, hogy nem lehet talalni egy jo munkahelyet, egy barátot, stb.Mikor elegem lett, akkor mar kezdtem mellőzni amit mondott, s akkor jött, " en nem értem es támogatom ot " mondatok. En tényleg nagyon akartam, hogy ez egy jol működő kapcsolat legyen. De mikor mar meglátod, hogy hív pontosan tudod, hogy ugyis valami baja baj van amit el kell, hogy mondjon akkor a szakítás volt a legjobb forgatókönyv.

2016. júl. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

előzőnél az, hogy a másik fél egyáltalán nem akarta a kapcsolatot, de egyedül lenni se akart, így mivel nem volt ló, beérte a szamárral is.


Jelenleginél semmi probléma nincs, mivel nincs kapcsolat, nem is lesz!

2016. júl. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

- Olyan típusú ember, akinek mindenkinek minden lépéséről van véleménye, és azt meg is mondja határozottan, olykor néha bántóan is. Én meg inkább konfliktuskerülő, nagyon önbizalomhiányos ember vagyok, ráadásul tipikusan fura, sok dolgot különösen csináló vagyok. Így akaratlanul is belegázolt sokszor a lelkembe. Illetve az ilyen emberektől félek (kb szabályosan), kerülöm a konfliktust, nem tudok oldódni, rettegek, mi lesz a következő beszédtéma vagy hogy elfordulnak tőlem. Kérdés, ilyennel miért maradtam kapcsolatban?


- Rettenetesen sértődékeny volt! Hisztisebb volt, mint egy lány, többet agyalt, kombinált és kereste, mi lehet egy-egy mondat mögött, mint egy lány.


- Önző volt. Az a program legyen, amit ő akar, akkor, amikor ő. Kompromisszumok voltak, de a szememre hányta.


Egyik oldalról munkanélküliség, másik oldalról rokon súlyos betegsége, ápolása. Saját elmondása alapján az jött le azonban, akkor is ilyen, ha nincs gond. És én is.


Egyébként lustább, magáért kevesebbet tevő ember volt, nem tanult nyelvet, nem akart jogsit, de pl a lakásában is a por, fürdőben a kosz...

Ő bagoly volt, én inkább pacsirta.

De szerintem ezek lettek volna könnyebben megoldhatók.

A fenti, lelki, személyiségi különbségek frusztráltak engem, boldogtalanná tettek a kapcsolatban.

2016. júl. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
65%

Az elozonel:


-Takaritas manias volt, tehat mindennap tavaszi nagytakaritas es csak o csinalhatta, mert csak o tudja, h hogy kell.


-A fizetesembol elvart egy bizonyos osszeget, h tegyuk felre arra a kocsira amit o szeretne


-a legkisebb aprosagokon kiakadt


-Total belehulyult az okkultista marhasgaiba mert a konyveket (amik nem voltak egyebkent rosszak) rosszul ertelmezte


-nem akart dugni (annak ellenere, hogy az osszes ferfi engem akar, gym body es hasonlok) o azzal jott h nem akar osztinleny lenni, es neki ez kell az onfejlodeshez, hogy elerjen egy magasabb szinten


-Ezzel parallel duci szexdrazsekkal csalt


-Az volt a maniaja, h fel kell keszununk a halalra es ezertanyaralasok tulelo taborokban folytak, cipetem 40 kilos zsakokat, masztam hegyre, kusztam szoges kerites alatt, gyalogoltam orakat egy patakban (varosi, tusarkus lany vagyok)


-az alapelve az volt, h tesztelje az ember a hatarait, profan pelda: ha hasmenesed van tartsd vissza, kulonben gyenge osztonleny vagy. Volt h uldogelt a negyven fokos kocsiban zart ablakkal h meddig birja, mert ugye egy esetleges terror tamadasnal ez meg jol johet.


-Folyamatosan kritizalt, sosem dicsert az egom kb.a paslon volt, annak ellenere h mindenki mas bokolt.


-Rahajtotta tesom tulsulyos nojere


-Mindig azt akarta, h hizzak (165/55-54) es jarjak annyit edzeni (nem jott ossze neki)


-egyikunk sem akart gyereket de az o verzioja az volt, h azert nem akar merthogy akkor tuti vissza kell jonnie a kovetkezo eleteben (wattafaakkk)


-Total benne volt a spiritualis vilagban, szellemekkel akart beszelgetni, ufokkal talalkozni, elmerulni a Nirvanaban


-Folyton megallas nelkul sporolt, penny-s kulonbsegeken kiakadt


-mottoja: nem azert szeretlek aki vagy, hanem azert ami leszel


Mondig meg akart valtoztatni (ez sem jott ossze)


Hozzateszem az osszes no doglott utana, hihetetlenul jo pasi volt.


A vege? Elvaltam tobbek kozt azert is mert megcsalt de a fo okok a felsoroltak voltak.


Jelenlegi ferj nehezseg:


-jelenleg o tart el, amit nem elvezek


Ezt Leszamitva minden szuper mar 6 eve:-)))

2016. júl. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Csodállak utolsó, nem lehetett könnyű egy ilyen pasival :D


A régi kapcsolatomban a következő problémák voltak:

- szerinte én kiettem őt a vagyonából úgy, hogy köztudottan nem bírok enni (régebbi dolgok miatt, betegség stb)

- félt a szűleimtől és minden ismerősömtől

- szende kisfiúnak adta magát, a felszín alatt pedig passzív agresszív és hisztis volt (egy napig hozzám sem szólt ha valami nem úgy alakult, ahogy ő akarta)

- szerinte én megaláztam őt mivel nem hódolok be mindenkinek és kiállok magamért

- nem volt szexuális étvágya (vagy titkolta), sose beszélt ilyen dolgokról és tudatlan is volt (én magyaráztam el mi az a csikló)

- féltékeny volt mindenre és mindenkire

- elvárta hogy én tartsam el mert ő "buta"

- mindenben kötelező voltam neki segíteni vagy helyette megcsinálni az ő munkáját is

- soha nem voltam náluk mert szégyellte a lakását

- ja és túl magas volt hozzám :D

24/L

2016. júl. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

5-os vagyok, 6-os azert a tied sem semmi, szerintem versenyezhetnenek, vagy elhetnenek egyutt hatalmas moka lenne:-)))


Egyebkent normal esetben azt vallom, hogyha valaki egyszer felrepett nem torvenyszeru, h masodszor is kegteszi egy uj kapcsolatban, vagy a regiben, ott azert van esely, na de itt...:-))))

2016. júl. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!