Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azoknak, akik itt leszólják a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azoknak, akik itt leszólják a gyönyörű hírességek külsejét, mégis milyen barátnőik voltak eddig?

Figyelt kérdés

Már ha voltak egyáltalán. Az Adriana Lima-s kérdés ihletett, ahol többen is írták, hogy átlagos nő.

Persze ízlések és pofonok, nekem nagyon nem a zsánerem pl. Henry Cavill, de látom, hogy objektíve nagyon jó pasi és soha esélyem se lehetne még hasonlónál sem.


A másik kategória a "smink nélkül is természetesen szép, sportos" nők, akik más nők külsejét szólják le, mert "túl sovány, túl kövér, amúgy is csak póz, smink, photoshop", de az ilyenek azért talán ritkábbak, mint ezek a szuperkritikus férfiak.


2022. máj. 24. 10:02
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
56%

10.-re.


Az élet ilyen.

2022. máj. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Én egyet értek #4-el #8-al.

Szerintem attól mert valakinek nem jön be egy szupermodel attól még külön kell kezelni azt, hogy te hol "álsz" a listán.


Múltkor volt egy kérdés, hogy tetszik-e a 20-on éves Bradt Pitt. Én meg mondtam, hogy speciel engem nem hat meg, az abszolút befutó Edward Norton. Vele már kisértésbe esnék. A többség meg ezt nem érti meg, hogy nekem, hogy lehet jobb pasi Ed Pittnél.


Az senki értékéből nem von le, ha valakinek Palvin Barbi csak átlagos.

2022. máj. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
12-es, pont ez a baj, hogy ők nem hoznak be alternatívát, nem mutatják be a saját ízlésüket, hanem objektíven kijelentik, hogy Adriana Lima átlagnő. Te pont jól csinálod, mert a saját "szintjeidet" mondod, ez teljesen normális.
2022. máj. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Azt még hozzátenném, hogy emiatt az objektív szintezés miatt van az, hogy olyanokat mondanak sokan, hogy "nekem nem tetszenek a top pasik/nők, nekem te tetszel"... nálam ez úgy van, hogy Seth Rogen a top pasi, mert ő tetszik.
2022. máj. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
0%

Na de fordítsuk le kocsira, úgy érthetőbb a hyelyzet.


Ma, idehaza, 10000-ből 9999 ember lovat xopna, ha kapna egy új BMW M4-et.

De biztos lenne egy milliárdos csemete, ami szerint a kocsi az az Aston Martin-tól indul.

2022. máj. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
A gyönyörű hírességek is emberek, rengeteg a profi sminkes,hajas,ruhás szakember aki pucba vágja őket. Nyilván vannak született szépségek,jó képűek köztük is . Nekem nem nehéz elhinni ha valakinek valaki nem az esete, azért mert elismert híres művész még nem kell tetszenie mindenkinek kotelezőszerűen .
2022. máj. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 FoxtrotLidérc ***** válasza:
80%

Gyönyörű? Az azért enyhe túlzás... "Tökéletes", mert azzá tették, hogy eladható legyen az egyszerű embereknek - a személyeskedésért bocs, de mint amilyen pl te is vagy, kérdező.

Amikor kiemelnek egy nőt a sokszázezerből, a nem feltétlenül azt jelenti hogy szép. Mindössze azt, hogy eladható. És ezzel az emberi státusa meg is szűnik, és konkrétan átavanzsál kirakati bábuvá, ami egy nagy divatcégnek az effektív tulajdona.

De hogy a kérdésedre válaszoljak: Az eddigi barátnőim nem "termékek" voltak. A mostani sem az. Ők EMBEREK. Minden emberi gyarlóságukkal, kinek kisebb, kinek nagyobb hibáival együtt. Az, hogy ez neked az etalon, kérdező, az a te szubjektív véleményedet tükrözi. Engem konkrétan a víz leverne egy ilyen nőtől, mint ez az Adrinana Lima. Hát még, ha mindegyik így nézne ki... Egyszerűen azért, mert más a preferenciám.


Ja és egészen nyugodtan le lehet pontozni.

2022. máj. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
45%

17.-re.


De itt ne ragadj le AL-nél! Itt a sok lelakott házimami, meg xopatlan lúzer, minden fullos csajt lehúz.

2022. máj. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Azért egy 2 dimenziós képről nem lehet ezt így megítélni. Nekem is volt, hogy láttam egy képet valami híres szinészről és egyáltalán nem jött be. Azt mondtam rá, hogy teljesen átlagos, semmi extra. Aztán megnéztem egy filmet, amiben benne szerepelt, és utána már teljesen megváltozott az álláspontom róla. Ryan Reynolds példaul egy ilyen a sok közül nálam.

Szóval akik csak képeket láttak Adrianáról, azok is lehet, úgy vélik elsőre, hogy semmi extra.

2022. máj. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
46%
Nekem a kedvencem mikor Gal Gadotra valaki azt mondta hogy ronda. Nem tudom hány dioptriás szemüveg kéne neki.
2022. máj. 26. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!