Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha így motiválom a páromat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha így motiválom a páromat hogy jobban odafigyeljen az öltözködésre az szetintetek oké?

Figyelt kérdés
Gyűrödt pólok, vicces zokni-cipő kombók, semmi borzasztó, de már úgy érzem ki kellene nőni ebből. Megértem, hogy nem érdekli, de jó lenne hogyha az érdekelné, hogy ez nekem valahogy mégis fontos. Na meg olyan szívesen vásárolnék neki. Segíteni akarok megtalálni számára azt a stílust, amiben önmaga. Nem akarom megváltoztatni, van hogy mégis úgy érzem ő ezt gondolja. Szeretem ahogy van, de imádom a stílust a divatot, és bennem van az a kényszer hogy öltöztessem. Próbálom ezt elnyomni, mert nem akarok idegesítő lenni. Tudom, buta kis dolgok ezek, de ha nekem fontos akkor azért oké hogy nem hagyok fel a dologgal? Vagy csak az agyára megyek ezzel? Na meg szerintetek ez lustaság, nem törődömség inkább, vagy ez is lehet egy identítás része?

2022. máj. 28. 11:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
86%
Járjatok együtt bevásárolni, akkor azonnal adhatsz neki visszajelzést, hogy mit miért vegyen vagy ne. Csak ne legyél zsarnok, maradj meg a tippadásnál, tartsd tiszteletben őt.
2022. máj. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.

Ez már megtörténk, vettünk együtt pár dolgot. Gyakrabban kellene talán, de nagyon nem szeret vásárolni. Inkább a felöltözésben, és a kombinálással bakizik. Legszívesebben összeállítanék neki egy letisztult kapszulagardróbot amiben minden mindenhez illik, de nem nyitott rá. Még benne él a gyermekkor ilyen téren. Nem tudom miképpen motiváljam arra, hogy figyelmesebb, igényesebb legyen.

2022. máj. 28. 11:20
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

"Segíteni akarok megtalálni számára azt a stílust, amiben önmaga."

Megsúgok neked valamit: ő ebben a stílusban önmaga. Örülök hogy segíthettem ;)

2022. máj. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Ne akard gyorsan és ne tudatosan.


Van rá pár éved. Ha tudod a méretét, akkor veszel pár új pólót, mikor akciós, kiraksz párat, mikor tönkrement.


Szépen kialakul a kapszulagardrób. Nagyon divatos sosem lesz. Esetleg megmutathatod, hogy ez ezzel jól néz ki, meg ezzel elegáns.


Érdekelni sosem fogja, de ha csöpögteted neki az információkat, akkor felszedi. Olyan, mint az autó vásárlás vagy a kert. Engem egyáltalán nem érdekel, hogy mi van, de azért tudok pár dolgot, a többi meg kialakul.


Ha majd használnom kell, akkor vagy beugrik vagy nem, de ha beugrik, az pozitív

2022. máj. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
76%
Engem nagyon idegesítene. Nem érdekel, hogy mások szerint mennyire illik egyik ruhadarabom a másikhoz vagy mennyire idétlenül festek benne. Ha valahol muszáj felöltözni, akkor felveszek valamit, ami nagyjából kényelmes és ennyi.
2022. máj. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Tudsz egyebkent linkelni olyan outfitet, amit o szokott hordani?
2022. máj. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Az ő stílusa a gyűrött póló, vicces zokni.

Csak neked ez nem tetszik.

2022. máj. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha mindegy lenne neki, akkor nem érdekelni, ha az egész gardróbját úgy, ahogy van, kicserélnéd. Mivel tiltakozik, ez a stílusa, ragaszkodik hozzá. Hagyd békén szegényt.

"Nem akarom megváltoztatni". De, pontosan ezt akarod, ne áltasd magad.

2022. máj. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Aranyos.

Te ezt szereted. Neked ez egy művészeti forma. Örültem volna annó, ha valaki segít rátalálni a stílusomra.

Beszélgess vele inkább. Add át neki, hogy ez te vagy.

2022. máj. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Nem egy olyan stílust eröltetnék rá, amit nem akar, csak szeretném hogy igényessebb legyen. Egyáltalán nem akarom hogy divatozzon, tetszik nekem ami neki tetszik, csak nem szán időt magára. Nagy erőkkel kutatom az ízlését, de tényleg, nagyon örült a legutóbbi ajándékomnak is. Szóval csak arra motiváln hogy ne a 10 éves kinőtt polóit hordja, vegyen egy új ugyanolyat. Az a dilemmám hogy ez most számára jó e igy vagy sem. Úgy látom tetszik magának ha hallgat rám, csak nem olyan fontos ez neki. Az is tetszik neki ha valaki stílusos. Csak ő kicsit lusta e téren. Nem úgy vicces a zokni hogy sponygabobos pl, hanem hogy szandálhoz felveszi a télit. Ami aranyos, de nem mindig.

Köszönöm a váloszokat majd kibeszéljük a témát kettesben.

2022. máj. 28. 14:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!