Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Akik hordanak farmerdzsekit,...

Akik hordanak farmerdzsekit, ti odafigyeltek arra, hogy a dzseki színe passzoljon a nadrágéhoz?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy átmeneti dzsekit, ami még jó így a kellemesebb őszi napokra, és van képben farmerdzseki is, de nem tudom, hogy ezek mennyire mutatnának jól eltérő színű farmerral. Meg eleve, hogy mennyire mutatna jól más típusú nadrággal, ami nem farmer.

2021. szept. 20. 13:11
 1/3 anonim ***** válasza:
88%
Nekem van farmerkabim, szerintem egész jól lehet kombinálni. Én általában kimondottan eltérő például fekete/fehér stb. színű nadrággal hordom. Nekem kicsit sok lenne az "alul-felül" farmer anyag... De láttam olyat aki úgy hordja és nem nézett ki rosszul.
2021. szept. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
68%

Én direkt azt szeretem, ha nem ugyanolyan színű a nadrág és a farmerdzseki.

"mennyire mutatna jól más típusú nadrággal, ami nem farmer." Nem mindegy, mire gondolsz. Egy cargo nadrággal simán működhet, egy üzleti szivarnadrághoz viszont alapvetően nem igazán passzol (bár adott darabok mutathatnak jól együtt).

2021. szept. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
69%
Én is az a típus vagyok, aki kék farmerdzsekit sohasem hord kék farmernadrággal. Max feketével vagy szürkével, de akkor inkább a másfajta anyagú nadrágjaimat veszem elő, amik passzolnak hozzá. Ezek szintén fekete, szürke, vagy éppenséggel barna színűek.
2021. szept. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!