Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagy baj, ha 19 éves korom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy baj, ha 19 éves korom ellenére még csak egyszer volt barátom, és ahelyett, hogy keresgélnék és, igent mondanék minden srácnak, várok egy olyanra aki bennem is megmozgat valamit?

Figyelt kérdés
2010. szept. 18. 15:33
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
én szivesen megmozgatnék benned valamit...
2010. szept. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez teljesen normális :)
2010. szept. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Idióta XDDD


Kérdező:

Nem,nem baj :)

2010. szept. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Dehogy baj..:)
2010. szept. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Attól függ lenyeled-e!
2010. szept. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
IGEN, NAGY BAJ!!
2010. szept. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez most komoly? :D Én 23 vagyok és most van az ELSŐ :)
2010. szept. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Van aki szerint baj,van aki szerint nem.

A lényeg te minek érzed. Ha most marhára nincs kedved hozzá,akkor ne is keresgélj.

Az futott át az agyamon,ha már ezt a kérdést ide felrakod,akkor valahol bajnak érzed.Használd ki a ködmentes időszakot,csinálj amit akarsz.

2010. szept. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szerintem az ilyesminek természetesnek kellene lenni, hiszen csak akkor marad meg az értéke a szerelemnek, ha nem jársz fűvel-fával:) én tisztellek ezért:)
2010. szept. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!