Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hajtanátok egy olyan valakire,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hajtanátok egy olyan valakire, aki teljesen megmozgat, de viszont a haverja szerelmet vallott nektek?

Figyelt kérdés

Lányok folytatnátok a "hadműveletet"?? DE őszintén, képzeld bele magad a szituba.

Fiúk, összejönnétek így a lánnyal?

(20-as évek elején járó korosztályról van szó)

Teljes empátiával. Kort, nemet létszi :)

Köszi


2011. máj. 25. 21:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Én úgy gondolom, ha a srác tetszik neked, akkor simán haladj szépen tovább. Lehet a barátjának kicsit rosszul fog esni, de egyszer lenn, máskor fenn. Maximum, ha összejöttök, akkor a barátnak, ne azonnal mondjátok meg hanem várjatok picit. 20/n
2011. máj. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Teljes empátiával írok, mivel szóról szóra ilyen szituációban vagyok.

Több okból nem hajtok a pasira. A legkisebb az, hogy a másik szerelmet vallott. Mert ez nem állhat egy másik szerelem útjába. Ne mástól tedd függővé, kivel leszel boldog. Szóval én nem lennék rá tekintettel.

DE! Nem hajtok rá, mert tudom, hogy haverok és a haver nem áldozná fel a barátságát. Plusz nem is látom annyira biztosnak a "jeleit", mert hiába flörtöl, nem lép egy tapodtat sem. Így meg nem éri meg bonyodalmat okozni :)

Mondj le róla, van még bőven pasi :)

21

2011. máj. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ahogy fentebb mondták: ne mástól tedd függővé


Menj tovább szerintem, ha vonzódsz hozzá és kész. A srác úgyse tehet mást, minthogy elfogadja, hogy nem ő kell neked, és ennyi. Ha ezt viszont belekavarja a haverjával való kapcsolatába, vagy barátságukba, vagy akármi, akkor annyit is ér mint egy lapát trágya és nem is kell foglalkozni vele.


Ne mondj le valakiről azért, mert egy harmadik arcnak problémája van. Az csak őrá tartozik, neki kell megoldania.


20L

2011. máj. 25. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!