Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elso randin puszival illik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elso randin puszival illik koszonni a masiknak?

Figyelt kérdés

1 hete beszelunk kb messengeren, telefonon nem beszeltunk még.

Nem tudom , hogy hogyan illik koszonni nem voltam még randin. Viszont eleg jokat beszelunk, kedvelem nem hiszem hogy illo lenne puszi nelkul koszonni

Mi a velemenyetek errol?


2022. máj. 31. 00:13
 1/10 A kérdező kommentje:
Arcra puszira gondolok nyilvan
2022. máj. 31. 00:15
 2/10 anonim ***** válasza:
45%
Nálam közvetlen nőként mindig az első blikk dönt, hogy adok-e puszit, azzal már le is okézom a "külsőségeket" hogy bejön-e. Ha nem adok az már rosszat jelent.
2022. máj. 31. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
39%
Mivel nem vakrandi, és eleget beszéltetek neten, így szerintem mehet a puszi. Én mindig szoktam adni ilyen helyzetben.
2022. máj. 31. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Kötelezővé
2022. máj. 31. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem muszáj.
2022. máj. 31. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Korosztálytól is függ. Fiatalként jellemzőbb a puszi. Idősebbként talán helyén valóban egy kézfogással indítani a bemutatkozást.
2022. máj. 31. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
82%
Én mindig írásban konkrétan megkérdeztem,mikor már kilátásban volt a randi :D így sose volt semmi félreértés
2022. máj. 31. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a legjobb nőként, ha találkozunk, megkérdezi a férfi, hlgy adhat e puszit és nyilván igent mondok. Nincs rosszabb egy kézfogásos bemutatkozásnál, kukán egymás mellett állásnál, vállveregetésnél vagy netalántán pacsinál. Inkább a puszi
2022. máj. 31. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ez attól is függ hogy ismeritek-e egymást vagy nem.


Ha van mar egy alap ismeretség, nem először látod akkor szerintem köszönjetek úgy ahogy szoktatok, ahogy jön, nem kell semmit erőltetni.


Ha az első randi=első találkozás akkor szerintem nem kell.


Nekem egy olyan randim volt, ahol az illetőt akkor láttam először, mi kezet fogtunk hiszem bemutatkoztunk egymasnak és elköszönésnél volt arcrapuszi. Nem lett amúgy belőle semmi, de udvariasak voltunk, nem volt annyira gáz.

2022. máj. 31. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom, nekem volt olyan, hogy a randi elején láttuk élőben egymást először, előtte csak képeken. Nem adott puszit a lány, sőt kifejezetten rideg volt, szinte észre sem vett. Aztán randi végén már magától ő ölelt meg. Ehhez kell a jó duma. De így se lett belőle több.


Hozzá kell tenni én sem voltam tőle hasra esve, de illemből akkor is nálam a csaj 1-est kapott.

2022. máj. 31. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!