Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Puszival köszöntés?! Hogy...

Puszival köszöntés?! Hogy szokás ("illik") puszit adni? Csak a levegőbe kell puszit adni, vagy rendesen meg kell puszilni a másik arcát?

Figyelt kérdés
Lehet, hülye kérdés, de komolyan nem tudom :D

2012. szept. 23. 01:33
 1/10 Dalarin válasza:
100%
Ahogy jól esik:)
2012. szept. 23. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
31%
Soha nem adtál/kaptál puszit?
2012. szept. 23. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hát de, épp ez az, hogy minden nap sok embernek kell puszit adnom. Én rendesen megpuszilok mindenkit, de van, aki ezt furának tartja. Én pedig nem tudom, hogy igazából hogy is kellene.
2012. szept. 23. 01:46
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem úgy, ahogy jól esik, bár számomra nagyon komikusan hat, amikor valakik eléggé látványosan csak a levegőbe adnak puszit.
2012. szept. 23. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Sok embernek "kell" puszit adnod? Hogyhogy?


Levegőbe szokás. A konkrét "ajkak az arcra, és cuppanás" sokkal intimebb, és nem is kivitelezhető. Hisz ha te arcra cuppantasz, a másik nem éri el a szájával az arcodat, így kénytelen a levegőbe cuppantani. Az meg úgy hülyén jön ki.


Egyébként nem tudom, kiket "kell" megpuszilnod, de nők közt azért is gyakrabb a levegő puszi, mert akkor nem kenik össze egymást rúzzsal, és nem kenik szét a másik sminkjét.

2012. szept. 23. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Középiskolás vagyok, szóval barátoknak, lányoknak és fiúknak is egyaránt, akikkel találkozok suliban, vagy máshol. :)


Köszi egyébként a válaszokat! :)

2012. szept. 23. 02:03
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Sosem figyeltem igazán, de levegőbe. Én legalábbis oda, aztán van aki nekem arcra, de pont ezért én neki csak a levegőbe tudok adni, mert nincs olyan kanyargós szám, hogy elérjem az arcát, ha ő épp az arcomra ad puszit... Na, érted! :) Ami szerintem komikus, az amit csak filmekben láttam, az a nagyon levegőbe, arc össze sem ér, és nagy cuppanós hanghatások mellé. Na az vicces! :)
2012. szept. 23. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Kiegészíteném az éjszakai válaszomat

a látványos levegőbe puszilás alatt azt értem, amikor jó sok centivel előtte van a másik feje és akkor csinálnak úgy, mintha puszit adnának.

Szóval számomra ez nagyon komikus :) De kinek mi, aki így szereti csinálja így. Én biztos nem fogom :)

2012. szept. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm nektek is a válaszokat!! :)

Végülis, az igaz, hogy ha én rendes puszit adok, akkor ők nem érik el az arcomat. :D De nekem valahogy fura a levegőbe puszilkodás..:)

2012. szept. 23. 13:30
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Valahogy a kettő között. Úgy kell, hogy éppen összeérintitek az arcotok, és akkor adj puszit a levegőbe. Úgy puszit adni, hogy ozá se érsz a másikhoz, szerintem fura, viszont rednes puszit pedig csak kb legjobb barátoknak ad az ember. nekik lehet.
2012. szept. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!