Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Párkapcsolat nélkül hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolat nélkül hogyan élhet teljes életet egy nő?

Figyelt kérdés

Hogy dolgozhatnám fel, hogy nem vagyok vonzó? A fiatalkori bullyingolt mentális roncs énemet szinte teljesen magam mögött hagytam, helyzetemhez képest kiegyensúlyozottnak érzem magam, igyekszem távol tartani a negatív gondolatokat és összességében úgy érzem, haladok valamerre az életben, de egyszerűen nem tudok belenyugodni abba, hogy egyedül maradok.

Sokszor nehéz lenyelni az irigységet és keserűséget, amikor a barátnőim a boldog kapcsolatukról áradoznak, vagy éppen azt ecsetelik, hányan küzdenek a kegyeikért. Én soha egy bókot a külsőmre, egy kedves szót nem kaptam férfiaktól, maximum bántó megjegyzéseket. Hiányzik, hogy nőnek érezhessem magam, hogy én is tetsszem valakinek, hogy érdeklődjön irántam valaki, hogy megbecsüljenek.

Hogy lehet ezen túllépni? Mivel foglaljam le magam, mivel töltsem ki az "űrt", hogy ne fájjon így a dolog?


2022. máj. 31. 13:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
56%

A szerelem egy illuzionált sz*r, nincs mire irigykedned.


De majd idővel úgyis rájössz erre.

2022. máj. 31. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
68%

"Hiányzik, hogy nőnek érezhessem magam"

Nem érzed magad nőnek? Akkor biztos ez látszik rajtad.

2022. máj. 31. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
26%
Mennyire vagy túlsúlyos?
2022. máj. 31. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
77%
Bocs, kérdező, de ha irigységet és keserűséget érzel, akkor mégsem vagy annyira kiegyensúlyozott, mint azt szeretnéd magadról hinni. Én még egyszer átgondolnám ezt a helyedben.
2022. máj. 31. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
0%
Egy incel ugyan igy erzi magat. Keress egyet, aztan szeressetek egymast. Win-win.
2022. máj. 31. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
0%
Miből lesz a femcel c. történet.
2022. máj. 31. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Saját magad szerint a külsőddel van gond?
2022. máj. 31. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Én is így vagyok, és már rájöttem, hogy ezt az űrt sehogy nem lehet kitölteni. Persze lehet tartalmas életet élni, kissebbíteni, háttérbe szorítani, de az űr akkor is ott lesz. Mióta ezzel szembenéztem és megpróbálom elfogadni azóta könnyebb egy kicsit.


Meg persze megpróbálok maximálisan boldog lenni, törődni, kényeztetni magam,megélem a pozitív pillanatokat, szabadidőmben mindig én-idő van, azt csinálom amihez kedvem van, amit szeretnék. Szeretem az irodalmat, szeretem a mozit, minden jó filmre elmegyek, utána élvezem, hogy összegzem a benyomásaimat, anyagot gyűjtök és kritikákat írok a blogomra. Néha novellákat is írok. Gyerekkorom óta imádom az állatokat, van itthon egy kutyusom és egy papgájom akiket imádok gondozni, ha időm engedi részt veszek állatvédelmi rendezvényeken, de nagyon szeretek színházba, kultúrális fesztiválokra járni. Érdekel a divat is, ezért élvezem amikor a pénztárcámnak megfelelően ugyan, de az ízlésemnek és az aktuális divatnak megfelelően megvehetek akár csak egy szettett is. Nagyon szeretem a nemzetközi konyhát, amikor van egy nyugodt délelőttöm és nem kell rohanni, nagyon szeretek új receptekkel kísérletezni, most pl.a hagyományos olasz tészta ételek kikeresését és elkészítését élvezem nagyon. A munkám ugyan nem az álommelóm, de igyekszem a maximumot nyújtani, kivívni a főnökség elismerését, minimáls előrehaladásokat elérni. Szeretek anyukámmal időt tölteni.Szeretek elgyönyörködni a természetben, a növény és állatvilág szépségében, a történelem során felhalmozott tudományos és kultúrális tudásanyagban.


Szóval lehet hogy ezek másoknak unalmasan hangzanak, de nekem örömet szereznek és élvezem őket. Fontos hogy minden napra betervezzek programokat, éppen amihez kedvem van, akár mozi, színház, egy új recept, egy új kritka, egy új könyv, de így minden napra van motivációm és alapvetően vidáman kelek minden nap mert tudom hogy olyasmit fogok csinálni amit szeretek. Így könnyebb nem azon pánikolni, hogy egyedül vagyok, vagy hogy mi lesz velem a jövőben , egyedül fogok megöregedni. És a bunkó beszólásokat is könnyebb kezelni arról, hogy vénlány vagyok és mennyire f@szhiányom lehet már. Nyílvan eltudják venni a kedvem, de egy empatikus barátnő vígasztalásától meg van hogy szárnyra kapok. Szóval változó a hangulat, de ha alapvetően bolgoggá teszem magam hamarabb túllendülök a nehézségeken, mintha depresszióznék. Ha depressziós lennék akkor se lenne esélyem soha házasságra vagy komoly kapcsolatra, akkor miért ne élvezzem azt ami szép az életben?

2022. máj. 31. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

A kulcs az hogy először magadtól kell hogy nőnek érezd magad, hogy utána más is annak érezzen.

Egyébként sokáig nekem se jött össze kapcsolat én is irigykedtem mindenkire…amíg össze nem jött egy kapcsolat és rájöttem h baszki ez kemény munka :D és hogy az egyedüllétnek is megvan a szépsége

2022. máj. 31. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
8, ilyen széleskörű érdeklődéssel hogyhogy nincs barátod?
2022. máj. 31. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!