Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a boldogság? Azért írtam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a boldogság? Azért írtam ebbe a témába, mert érdekelne, hogy a boldogság teljes lehet párkapcsolat nélkül?

Figyelt kérdés

Ha valaki teljesen boldog akkor milyen érzései vannak? (Lehet voltam már én is csak nem vettem észre.) Egyáltalán van teljes boldogság?

Ti éreztetek már így?


2011. ápr. 17. 17:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Én most is boldog vagyok és lehetek pasi nélkül is boldog csak azon múlik hogy mennyire vagyok megelégedve magammal.
2011. ápr. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Éreztem, 18 éves voltam, szakmát tanultam érettségi után.

Új táraságba kerültem, szerelmes lettem, persze tudom plátói szerelem volt, nem lett belőle semmi, mára már nem tetszik a srác, szeretni meg végképp nem szeretem, de ez hosszú történet, sokat bántott ez a lényeg.

Akkor azonban minden nap olyan boldogan keltem ki az ágyból, szó szerint kiugrottam örömömben, hogy láthatom, boldog voltam, akkor tényleg boldog, hihetetlen, de neki ez fájt, hogy sokat mosolygok, és mások is látták, hogy boldog vagyok egyszerűen rám volt írva, akkor minden összejött, mindenre tudtam koncentrálni, figyelni, megcsinálni, megtanulni, hát szerintem, ha az ember boldog, tényleg minden akadályt könnyen legyőz. Ez 4 hónapig tartott, aztán csúnyán összevesztünk, azóta már nem érdekel, több év eltelt, de azóta sem voltam olyan boldog, mint akkoriban. Lehet nem is szeretnék annyira boldog lenni, talán a mostani állapotom és az akkori között lenne a legjobb valahol középtájt.:)

2011. ápr. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Jah és se akkor nem volt, és most sincs párkapcsolatom.
2011. ápr. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Elsőnek van igaza. Csak az számit mennyire vagy megelegédve magaddal illetve az életeddel, ha úgy tudod irányitani, ahogy te akarod, megtudod valósitani a céljaid, álmaid , akkor boldog vagy, ha nem akkor meg nem, ennyi.
2011. ápr. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
49%
A boldogság nem maradandó.Ugyanolyan átmeneti állapot, mint a sírás.Olyan nincs, hogy valaki évekig folyamatosan boldog.Szerintem legalábbis.
2011. ápr. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Darcy01 ***** válasza:
49%

Nagyon nehéz kérdést tettél fel:-) Mindenkinek mást jelent szerintem.

Szerintem az a boldogság, ha jól érzed magad a bőrödben, el tudod magad fogadni az apróbb hibáiddal együtt, jó helyen vagy az életben, szeretnek, szeretsz, megbecsülnek, tisztelnek, van családod, egészséges vagy.


Én párkapcsolatban élek már négy éve, nagyon boldog vagyok még mindig. Emellett optimista természetű vagyok, és minden nap próbálom meglátni a jót és a szépet a világban, az élet apró örömeit is tudom élvezni.Pl. gyönyörűen süt ma a nap:-)

2011. ápr. 18. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Van teljes boldogság - ha tisztában vagy magaddal.

Vannak céljaid - amik boldogítanak. Elindultál azon az úton, hogy megélhesd őket.

Nem világmegváltást akarsz, hanem hogy minden nap legyen valami, amit szépnek, vagy felszabadítónak találsz - bármilyen apróság.

Ha az állandó fejlődést, jobbá, értékesebb emberré válást tartod az egyik legfontosabb emberi célnak.

Ha sikerélményeket szerzel - bármilyen kicsi is -, a lényeg, hogy számodra fontos dolgokban.

Ha megérted, mi egyáltalán a boldogság.

Ha fel tudod magad szabadítani :)

2011. ápr. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat. A legfőbb az önmegvalósítás már tisztába vagyok vele. :) De végül is akkor ha jól értelmeztem a válaszokat mindenki másféleképpen lehet boldog.

Köszönöm az eddigi válaszokat megpróbálok minden téren beleadni mindent továbbra is. :)

Ment a zöld kéz mindenkinek!

2011. ápr. 19. 15:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!