Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol keressek olyan társat nőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol keressek olyan társat nőt ki szeretne gyereket? 37F

Figyelt kérdés
2022. jún. 1. 21:22
 1/9 anonim ***** válasza:
74%
Üzbegisztánban, ha ennyire nem megy a magyar nyelv.
2022. jún. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
38%
3. világ országai a lábaid előtt hevernek. Fehér vikingként népszerű leszel ott ráadásul gazdagnak fognak hinni.
2022. jún. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
72%
Sok nő szeretne gyereket, kortól, foglalkozástól, státusztól függetlenül. De attól hogy valaki szeretne gyereket még nem fog kétségbeesetten ráülni egy gyakoris lúzer farkára hogy felcsináltassa magát. Csak szólok.
2022. jún. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
84%
Megáll az eszem, mik ezek a hozzászólások? Jó tudni, hogy mindenki lúzer, aki gyakorizik. Hogy lehet ennyi gyűlölettel és roszindulattal válaszolni egy tök egyszerű kérdésre?
2022. jún. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
20%

#4


Nők...

2022. jún. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
76%
#5 én is nő vagyok, de amúgy ja, értem mire gondolsz... tényleg egyre egyre undorítóbb, ami itt megy.
2022. jún. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
93%
Társkeresőn. Sok nő nagyon szeretne gyereket, de nem bárkitől.
2022. jún. 2. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
65%
Pl. én is nagyon szeretnék. De nem bàrkitől... Pl. tőled nem, szóval nem k3rek privit, köszi!
2022. jún. 2. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Magyarországon és tőlünk nyugatra esélytelen, a marxista-feminista propagandának köszönhetően már alig van olyan nő, aki akarna gyereket.
2022. jún. 2. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!