Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Már nem érdeklem vagy azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már nem érdeklem vagy azt szeretné, hogy én keressem? 18/L

Figyelt kérdés

Másfél hete ismertem meg egy fiút (20), Azóta 3-szor találkoztunk, de nem volt semmi, csak beszélgettünk.

Utoljára pénteken találkoztunk. SZerintem jól sikerült a találkozó. Azóta nem keresett viszont.

Mióta beszélünk mindig ő keresett és hozta fel, hogy találkozzunk. Ezért gondoltam arra, hogy lehet most azt várja, hogy én is keressem,

VAgy ha annyira érdekelném, akkor keresne ő, nem?

Inkább arra gondolok, hogy már nem szeretne többet találkozni.

Mit csináljak? Hagyjam az egészet a fenébe, vagy írjak most neki én?


2015. nov. 1. 10:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Keresd :)
2015. nov. 1. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem hátrány ha látja hogy érdekel téged is a dolog :) Próbáld meg most te keresni :)
2015. nov. 1. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha szerinted jó volt a találkozó és szeretnél vele megint találkozni, akkor kérdezz rá, hogy mi van vele.
2015. nov. 1. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Arra vár, hogy keresd.
2015. nov. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!