Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek az gáz lenne ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az gáz lenne ha 16 évesen prostihoz mennék?

Figyelt kérdés

Ugye az elözö kérdésembe leírtam, ( amit töröltek illegális cucc miatt ) hogy 16 éves vagyok.


Elég jóképű , helyes srác vagyok.


5-6 barátnőm volt így 2 év alatt (átlagban 3 hónapig tartottak a kapcsolataink ) , mind elég jól nézett ki , kicsit ilyen " plázacica" stílusuak voltak, de egyikkel se jött össze nagyon a szex..


Hogy miért ? Hát , azt mondta mind , hogy " még nem állnak készen rá"


Igaz 2-t megujjaztam , az egyik meg orálisan kielégített ( leszopott ) , de egyikkel se feküdtünk le , pedig én már nagyon kívánom..


Másik kérdésembe írták , hogy olyan hogy "tiniprosti" ( 14-17éves ) , az illegális.. szóval szerintetek gáz lenne ha keresnék egy szép ,fiatalabbat mondjuk 18 évest ?


Én már nagyon kívánom, és kérlek ne írjátok hogy találok majd úgyis akivel összejön , mert így 6 csaj után nincs kedvem megint hónapokat várni , föleg ha abból se lesz semmi.. : S


2010. szept. 18. 19:54
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

tegnap 12:24


Miért alacsonyítaná le ha fizetne egy nőnek azért hogy kényeztesse??!! Te aztán biztosan tudod hogy mi való nekem, biztos sokévnyi tapasztalat van mögötted, vagy inkább csak prostifóbiád van!

Te akarsz magyarázkodni amikor nem is érted, hogy mire valók a prostituáltak! Egy nem prosti csajt nem csak az ágyba kell bevinni hanmem a moziba is pl! A csávó meg csak szexet akar, de hiába is magyarázom neked, mert már elsőre sem értetted!!

Inkább ne kötekedj!

2010. okt. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

20:16


Én kötekedek?


Neked kellene megértened pár dolgot!


Egy férfi lealacsonyítja magát ha beéri egy prostival is, főleg ha nem idős és főleg, hogy ahogy írta jó pasi, helyes srác és milyen barátnői voltak.


Rosszul érezné később magát. Nekem ez anno biztos nagyon hazavágtam volna az önbizalmam és a tartásom.

Többre tartottam és tartom is magam.


Igen volt olyan kapcsolatom amikor csak szex volt és végül nem lett más. Nem vadidegen emberrel és főleg nem prostival.

2010. okt. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
26%

Még mindig nem magyaráztad meg hogy miért lenne lealacsonyító! Ez egy szükséglet kielégítése! Nőt veszel. Rengeteg gyönyörű és aranyos jóravaló csaj van a prostik között akiknél belefér hogy így keressenek pénzt. Ezt el lehet ítélni, de attól hogy prostifóbiája van valakinek, még egyáltalán nem lesz a kérdéses csaj egy gaz aljadék!!!


Nekem nem az adja az önbizalmamat hogy nem pénzért is tudok nőt szerezni! Tudok anélkül is, de minek járassak valakit napokat, vagy heteket és hitegessek valamivel, amikor csak egy jó nőt akarok akit megdughatok??!!!


Ezt fogd föl végre hogy a csajozás és a hirtelen szükségletek kielégítése nem egyenértékű!


A prosti is nő! Ugyanazt csinálja mint egy nő! Csak fizetsz neki és ő lelép, és folytathatod tovább a napodat egy szép élménnyel, kötelezettségek és egyéb járulékok nélkül!


Ha értelmesen kezeli az élet dolgait, és tudja hogy működik a való élet akkor egyáltalán nem fogja rosszul érezni magát!!


A prostizás nem presztízskérdés, és nem is morális, hacsak nem akarsz felsőbbrendűsködni.

2010. okt. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

De elmagyaráztam többször is, az más kérdés, hogy nem értetted meg.


Nem fogom magam ismételgetni.


Úgysem lehet téged meggyőzni, de azt hiszem nem is kell, remélem a kérdező srácnak viszont tudtam segíteni a döntésben!

2010. okt. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
36%
Aki valamit nem ért az te vagy! Alá kéne támasztanod valamivel az állításodat. Azt állítod hogy azért lealacsonyító, mert úgy könnyű nőt szerezni. Erre én mondtam hogy attól még tud valaki nőt szerezni hogy néha prostizik is. Erre te nem mondtál semmit csak hajtogatod, hogy az pedig megalázó. A miértjére még mindig nem adtál megcáfolhatatlan választ!
2010. okt. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!