Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek nagyon gáz, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nagyon gáz, hogy 22 évesen nem tudok csókolózni és sosem volt még barátnőm?

Figyelt kérdés
2011. nov. 4. 19:33
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
81%
Ez még mindig nem érdekel senkit! Senkiről!
2011. nov. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:

nem tudom,de nem akarok a te sorsodra jutni xd

17/f

2011. nov. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem gáz.. Csak ne sajnáltasd magad és ne így állj oda egy nőhöz,hogy nem volt csajom és nem csókolóztam de jó a seggedkókóla...
2011. nov. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
nem állok én senkihez sem oda így, majd akkor szóljatok le, ha tit is legalább 50 nőnél próbálkoztatok élőben és mind lekoptatott
2011. nov. 4. 19:39
 5/33 anonim ***** válasza:

Csókolózni mindenki tud. Az csak egy dolog, hogy még nem volt rá alkalmad... :)

Az pedig, hogy gáz-e, nem akarom eldönteni, megteszik ezt mások helyettem... :)))

26L

2011. nov. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
Nem gáz, de ha majd lesz barátnőd, akk nem kell neki elmondanod, h nem csókolóztál..
2011. nov. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 mus musculus ***** válasza:
De jó, egy újabb nőfikázó kérdés. Kérdező, súgok neked valamit; ha már a tizedik nő kosarazott ki ugyanazon taktika/fizimiska miatt, valószínűleg benned keresendő a hiba és ha nem javítod ki, még több elutasítást fogsz elszenvedni.
2011. nov. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:

ma 19:43


persze, hogy én vagyok a hibás


a nők szentek, angyalok, csak éppen esélyt sem adnak az ismerkednésre

2011. nov. 4. 19:48
 9/33 anonim ***** válasza:

Ez nem verseny! És csókolózás és csókolózás között is nagy különbség van. Majd most jönnek a lehurrogások, de én már 30 éves voltam, amikor úgy csókolóztam egy nővel, hogy az mindkettőnknek jó volt. Olyan sincs, hogy valaki jó a szexben, hiszen minden nőnek más kell, más a jó. A csókolózás ugyanilyen. Mindenki másképp szereti. Lehet, hogy valaki 15 éves "rutinnal" elkezd csókolózni egy új nővel, s a nő megkérdezi: Mi van, most csinálod először?

A megfelelő partnerrel, párral együtt fogod megtanulni a jó csókolózást és a jó szexet.


Nem gáz, még egyszer mondom: ez nem verseny.

2011. nov. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:

ma 19:48


nem is izgatna, ha nem vágynék már nagyon egy normális, kedves, szép barátnőre annyira

2011. nov. 4. 19:51
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!