Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi az, amennyit szeretetbő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az, amennyit szeretetből és jófejségből megteszünk a párunknak?

Figyelt kérdés
Ilyen nektek beleférne, hogy nincs kedvezek futni, de este 10-kor kikísérnétek bringával a párotokat, hogy fusson, míg mondjuk ti több, mint másfél órát csak a parton ücsörögtök?
2022. jún. 1. 23:26
 1/5 anonim ***** válasza:
17%

A méret a lényeg.


- Ha fanatikusan szeretnek, akkor mindent megtesznek érted.

- Ha nagyon szeretnek, akkor sokat megtesznek érted, de nem mindent.

- ha simán szeretnek, akkor megtesznek érted dolgokat.

- ha kicsit szeretnek, akkor megtesznek érted bizonyos dolgokat.

- ha nem szeretnek, de szimpatikus vagy, akkor 1-2 dolgot megtesznek.

-ha nem szeretnek, és nem vagy szimpatikus sem, akkor semmit sem tesznek meg érted.


Szóval minden a szeretet mérettől függ.

2022. jún. 2. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%
Egyedül ücsörögni nincs sok értelme, hisz nem együtt vagyunk. Vagy te így vigyáztál rá, el ne rabolják? Vagy futottam volna én is vagy bringázok addig körbe körbe. De rendszeresen biztos nem fűlne hozzá, mert este 10kor inkább aludni szeretnék. Ettől még más, emberibb időpontban sportolhatunk együtt.
2022. jún. 2. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
60%
Este 10-kor én is inkább aludnék.
2022. jún. 2. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát ezt meg hasonlókat pont nem.

Sokszor megy a párom futni esténként, most hogy már nagyon meleg van, egyre később, 9 után. Szerencsére nem ilyen mint a kérdésben leírt fickó, ilyennel együtt se lennék. Egyébként ha akarná sem tudnám elkísérni hogy padhoz kötözött kutyaként várjam amíg futkározik, mivel nem hagynám otthon a kisfiamat aki már alszik 9-f10 után. De ha ő nem lenne akkor sem mennék le vele ha én nem futok, vagy nem akarok bringázni. Franc se ücsörögne lent és várná. Csinálom otthon azt amit akarok, csetelgetek barátnőkkel, netezek, filmet nézek.

Szóval a leírt szituáció számomra elfogadhatatlan. Egoista hozzáállás, kontrollálásvágy és csicskáztatás.

2022. jún. 2. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A francokat.
2022. jún. 3. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!