Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért lesz a szeretetből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lesz a szeretetből gyűlölet indok nélkül?

Figyelt kérdés

Folyamatosan visszatérő problémám, hogy valamiért minden kapcsolatban az érzésem a szerelemből, szeretetből utálat alakult ki, egyszerűen utáltam hogy egyáltalán azt is ha csak szép napot kívánt az illető, hiába nem tett semmi rosszat nekem. Borzasztóan zavar, nem szeretnék senkinek sem rossz napokat okozni. Ennek az egész jelenségnek van valami magyarázata?

Válaszokat köszönöm!


2020. ápr. 15. 17:41
 1/5 anonim ***** válasza:
29%

gondolom nő vagy, ti vagytok hajlamosak ilyesmire, bevágjátok a flegmát, a bunkó stílust, majd 2 nap múlva azt hiszitek, semmi nem történt.

ÉS nektek ez teljesen természetes, ha meg zokon veszi a férfi, akkor még ő lesz a paraszt.

2020. ápr. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez így durva. Van valami a folyamatban, ami ezt okozhatja? Pl túl sokat vagytok együtt egymás nyakán, vagy éppen túl keveset, és hagyjátok kihűlni a kapcsolatot?


Esetleg mélyebbre ásva... gyerekkori trauma? Rossz minta a szülőktől/nevelőktől?

2020. ápr. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Férfi vagyok, és nem találkoztam olyan nővel aki így viselkedett volna. Megválogattam a partnereim.


#2: Elkezdtem járni pszichológushoz, eddig arra jöttünk rá hogy jelenleg azokat a viselkedési mintákat mutatom kapcsolatteremtés során, mint egy intézetben felnőtt gyerek. A múltamat itt nem írnám le, ha nem muszáj!:)

2020. ápr. 15. 17:48
 4/5 anonim ***** válasza:
25%

Elsőre azt mondanám, hogy jó dolgodba, vagy nagyon el lettél kényeztetve.

Egy pszicho doki majd biztos megmondja.

2020. ápr. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
68%
Akkor ezt a vonalat érdemes nyomatni. Csak figyelj oda, hogy a pszichológus nem fogja megoldano a problémádat. Ő csek segít, kebeszélheted neki, tükröt mutat neked, rávezet dolgokra... a változás és a munka nagyrésze már csak rajtad áll. Érdemes tudományos alapon megközelíteni, keress a problémáddal foglalkozó könyveket, cikkeket, és tanulj belőlük!
2020. ápr. 16. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!