Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon akart valamit tőlem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon akart valamit tőlem vagy csak szédített?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A sztori nem mai,viszont még mindig nem tudom mire véljem.

Volt egy munkatársam (pasi),aki akkor még nős volt.Sok időt töltöttünk együtt a munkahelyen,mivel közös projekten dolgoztunk,jól megértettük egymást.

Egyik napról a másikra rám írt messengeren,és egyre többet írt. Minden nap,volt olyan,hogy éjjelekig beszélgettünk. Igaz nem mondott semmi konkrétumot,de úgy éreztem vonzódik hozzám. Ezt abból szűrtem le,hogy mindig kereste a társaságomat,folyton nézett,sokszor szemeztünk valamint voltak apró érintések is,de ennyi. Megbeszéltük,hogy összehozunk egy találkozót de végül nem került rá sor mert visszakozott. Onnantól nem is írt,beállította úgy a messengert,hogy ne kapja meg az üzeneteket,amiket írok neki.

Mindig azt mondta,hogy imád velem beszélgetni,meg,hogy fontos vagyok neki,de aztán mégis egyik napról a másikra kizárt az életéből.

Azóta elvált a feleségétől,de nem miattam történt,mi akkor már nem beszéltünk mikor a válás megtörtént.

Szerintetek mi lehetett ez nála? Vajon akart volna valamit csak nem mert lépni vagy csak "szórakozni"akart kicsit.

Bocsi,hogy zavaros lett!



2022. jún. 2. 15:05
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
Felesége mellett? - jó fej vagy azért te is
2022. jún. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Sok éjjel beszélgetett veled és megbeszéltetek egy találkozót amikor még nős volt... tehát majdnem kikezdtél egy házas pasival. Visszakozott, ez azt jelenti hogy ekkor még úgy gondolta fontosabb neki a felesége.

De végül mégis elvált,amihez lehet te is hozzájárultál és emiatt még haragudhat is rád, ha nem is jogosan.


Az biztos hogy házas pasival nem jó kezdeni zűrös lesz az ügy. Persze én el tudom képzelni azt is hogy valaki megtalálja élete szerelmét így és együtt maradnak De azért itt úgy érzem hiányzott az igazi őszinte kommunikáció meg nem volt semmi érzelem köztetek, csupán barátság, kedvelés és szerelem közti különbség...

2022. jún. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezen miért kell utólag gondolkozni? Nyilván nem akart, ha nem találkozott veled.
2022. jún. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Leállította magát, mert házas volt.

Közben rájött, hogy mégsem működik a házasság és elvált.

2022. jún. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Sejtettem,hogy engem hibáztattok,majd mert elvált,de mindegy. Nem én kezdtem ki vele,hanem ő írt nekem üzenetet,igaz lehet nem kellett volna válaszolnom,igazatok van.
2022. jún. 2. 15:26
 6/10 A kérdező kommentje:

Utolsó: Igen én is erre gondoltam egyébként,hogy akkor még nem akart elválni(rossz volt egyébként a házasság már akkor,néha panaszkodott igaz nem sokat).

Volt hogy kérdeztem tőle,hogy mit szól hozzá a felesége,hogy állandóan írkál,azt mondta már nem érdekli meg ilyenek.

Na mindegy,elmúlt😊 Igazából,csak nem értem miért küld valaki a másik felé apró jeleket ha nem érdekli.

Köszönöm a válaszokat!

2022. jún. 2. 15:31
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem baj hogy megkérdezted mert te is akkor tudsz tovább lépni hogy ha valami a választ kapsz erre az esetre. És nyilván a részletes megmagyarázat elmaradt a részéről.


De megnyugodhatsz, itt semmi sem rajtad múlott.

2022. jún. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Igen ez a problémám,hogy nem kaptam igazi magyarázatot,hogy miért. Persze nem történt konkrétan semmi köztünk,de mégis volt valami szikra.

Arra gondoltam,hogy szeretett volna valamit,de valami miatt meghátrált.

2022. jún. 2. 18:28
 9/10 anonim ***** válasza:
Mióta elvált sem keresett?
2022. jún. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem. Volt,hogy beszéltünk pár szót de csak ilyen általános dolgokat.
2022. jún. 3. 06:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!