Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hónapokig szédített, most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hónapokig szédített, most hülyének néz?

Figyelt kérdés

Szóval, adott egy srác, aki nagyjából december elejétől szédíteni próbált engem, de barátom volt, így hagytam őt. Aztán januárban szakítottunk, így úgy voltam vele, hogy hagyok neki teret, ám minden jel szerint ilyenkor már az érdeklődése csökkent irántam (pedig addig "halálosan szerelmes" volt).

Nos, ez csak egy kis háttérsztori; a lényeg, hogy 2-3 hete elkezdtünk "kavarni", vagy olyasmi, főleg az ő részéről volt kezdeményezés, én pedig elfogadtam azt. 2 hete viszont megtudtam, hogy barátnője van (!) a sulin belül, akit ráadásul titkol előlem (ha együtt mutatkoznának előttem, elengedi őt és addig nem ér újra hozzá, míg azt hiszi, nem látom őket), kérdezgetek párkapcsolatról, barátnőről, és csak tagad, egyszerűen hülyének néz. Még randira is elhívott, én pedig csak nézhetek ilyenkor hülyén, hogy mi van. Ha konkrétan rákérdeznék, hogy mi van köztük, valószínűleg azt is csak letagadná.

Most ilyenkor mi van? Azon kívül, hogy én jót szórakozok magamban, hogy milyen béna. Viszont a barátnőjét sajnálom, nem ezt érdemelné.



2015. márc. 29. 21:54
 1/6 anonim ***** válasza:
nem szédített, de nem volt biztos abban, hogy valaha összejössz neki. így nem te voltál az egyetlen... habár biztos jobban tetszhettél neki mint akárki más, attól függetlenül ő a saját útját járta, mivel nem fonódott össze a tiéddel... ismerkedett stb... így alakulgatott neki ezzel a lánnyal szerintem, de mire te szakítottál a barátoddal már komolyabbra fordulhatott a másikkal stb...
2015. márc. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Eddig rendben van, de akkor miért szédít még mindig?
2015. márc. 29. 22:34
 3/6 anonim ***** válasza:

1.nem volt halálosan szerelmes beléd a srác,


2. lehet talált rögtön utána mást!

2015. márc. 31. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Orulj hogy megtudtad hogy van csaja. Neken tok hasonlo a sztorim azzal a kulonbseggel hogy en nem tudtam az uj csajarol es megprobaltuk majd dobott. Pedig sokaig fuzott es "odavolt" ertem
2015. márc. 31. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
múltkor is kiírtad.. :D ilyen régóta tart?? :D valamit ki kell mostmár eszelni. ;D
2015. ápr. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Elég régóta, ráadásul most tavaszi szünet isvolt semmit se haladt előrébb a dolog :/
2015. ápr. 10. 21:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!