Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, melyik pasival jönnéte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, melyik pasival jönnétek össze?

Figyelt kérdés

1. Magyar, kinézet 7/10, fizetés 3/10, Budapesten él egy panelban

2. Német, kinézet 5/10, fizetés 6/10, Berlinben él egy garzonban

3. Svájci, kinézet 6/10, fizetés 9/10, Zürichben él egy szép lakásban

4. Norvég, kinézet 7/10, fizetés 8/10, Oslóban él egy családi házban


Személyiség, összhang: mindegyikkel ugyan olyan jól kijöttök.



2022. jún. 3. 12:36
A kérdező szavazást indított:
1.
2.
3.
4.
22 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
66%
Egyiket sem.
2022. jún. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
35%
Nocsak, valaki aranyásni indul.
2022. jún. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
66%
Egyik sem.
2022. jún. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha a 3/10 fizetésből az illető el tudja tartani magát, nem a szüleit, rokonait, haverjait pumpolja és nem is azt tervezi, hogy engem pumpol, és mondjuk azért marad pénze 1-2 tartalmas programra úgy havonta, hogy a nagy részét én fizetném, akkor a magyarral. Én szeretek Budapesten élni, nem szívesen költöznék el, és mivel nekem a párkapcsolatan fontos a sok beszélgetés, ezért a közös nyelv is - és akármennyire jó vagyok angolból, azért mégiscsak az anyanyelvemen tudom a legpontosabban, legárnyaltabban kifejezni magam.
2022. jún. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, és ez a négy dalia ott térdepel a lábaidnál, és csak választanod kell közülük?
2022. jún. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ausztriába elő magyar nyelvű férfi, aki kapuzárási pánikba van, legyen ez is opció. :)
2022. jún. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!