Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Először alszok együtt Barátomm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Először alszok együtt Barátommal. Volna néhány kérdésem. (? )

Figyelt kérdés

Szerintetek mibe aludjak? Van pizsamám, de azok ilyen otthonosítottak, szóval van rajta pár luk, stb :D

Mit csináljak, hogy ne kelljen pukiznom majd?:S Ez nekem kényes téma, és általában este sokat kell :S

Ő velem aludjon egy ágyban (1 személyes), vagy aludjak vele együtt a földön (olyan felfújhatós ágyon :D)?


Esetleg még tippeket is szívesen fogadok:)


15/L


2010. szept. 18. 22:20
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%

Pukizós részen énis sokat filózok h véletlenül se eresszek el, egyszerűen próbáld meg visszatartani. Vagy ha mégis akk kezdj el nevetni, tuti ő is elkezd és akkor jót nevettek rajta és nem veszi rossz néven.

Vegyél fel egy pántos trikót és egy sima otthoni nadrágot az jó lesz pizsamának, énis igy szoktam ha a barátomnál alszok.

Mondjuk az ágy téma kicsit más mert attól függ fogtok-e férni vagy mennyire rugdossátok össze a másikat. Mi ágyon alszunk szintén 1 személyes de jól megvagyunk :)

Ha egy kis kufirc is bekövetkezik legalább gumit használjatok :)) sok sikert.

L/17

2010. szept. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:

Igazából a pukizós rész álmom közbe lesz gáz.. :D Állítólag szoktam olyankor is :/

Jó lesz egy hosszú póló és egy tanga is, ugye?:$

Különben mindig védekezünk, ez alap :P

2010. szept. 18. 22:29
 3/27 anonim ***** válasza:
100%

Akkor aludj pólóban és bugyiban, ha nagyon "otthonosítottak" a pizsijeid.

Pukizz a fürdőben, utána menj be. Jobb ötletem nincs, úgysem tudod visszatartani :(

Az 1 személyes ágy kicsit lehet hogy szűk lesz, de hát sok jó ember kis helyen is elfér.

Viccet félretéve: ne gondolkodj, majd meglátjátok, hogy hogy lesz jó.


Arra viszont készülj fel, hogy mindjárt jönnek a 'túl korán kezded' kommentek különféle stílusban. És nem is biztos, hogy nincs igazuk...

Mindenesetre jó együttalvást!

2010. szept. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Ne a pizsidbe aludj, vagy valami szexibe, vagy én pl az elején rövidnadrágba (jó rövid volt..) meg pólóba aludtam, most már van szexi pizsim:D Mi mindig egyszemélyes ágyban alszunk ketten, de ha a barátod mondja, hogy aludjatok a földön mert kényelmesebb ne ellenkezz:D a pukid meg tartsd vissza, de minél jobban rágörcsölsz annál inkább kell, úgyhogy ne is gondolj rá:D
2010. szept. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Nem igazán érdekelnek a "korán kezdem" kommentek. Du is lehet szexelni, nem ezért alszik itt nálam.
2010. szept. 18. 22:30
 6/27 anonim ***** válasza:

Szerintem ne tangában aludj, az kicsit hülyeség :DDD szerintem. Vegyél fel egy rövidgatyót az lesz a legjobb.

első voltam

2010. szept. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

Nincs rövidgatyám :/

Nincs jó alakom, ruháim is alig vannak

2010. szept. 18. 22:37
 8/27 anonim ***** válasza:

akkor legalább franciabugyiba aludj de ne tangában!

megint első voltam

2010. szept. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Jó, de miért ne tangába?:D Szüleim úgyse látnak majd
2010. szept. 18. 22:40
 10/27 anonim ***** válasza:

Franciabugyi, melegítő vagy más kényelmes nadrág de a tangában való alvás az olyan fura nekem :D

első...

2010. szept. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!