Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők Utáljatok a gyakoris...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők Utáljatok a gyakoris fetisisztákat?

Figyelt kérdés
Ha igen, miért?

2022. jún. 4. 18:34
 1/9 anonim ***** válasza:
61%
Nincs értelme utálni őket, mivel állati szinten vannak.
2022. jún. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%
Igen,tiszta betegek.
2022. jún. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem utálom, csak nem fognak meg a fétiseik.
2022. jún. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
28%

Én csak 3 típust láttam eddig itt a fetisiszták közül:

• dagadt nő fetisiszta

• lábfetisiszta

• szép nő fetisiszta


Miért utáljátok őket, nők?

2022. jún. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
86%
#4: ne keverd az utálatot / gyűlöletet az undorral, nagyon más a kettő.
2022. jún. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Közönyt érzek az itteni férfiak, így a fetisiszták iránt is. Semmi olyan heves érzelem, mint utálat vagy bármi más nincs bennem feléjük.

Ha a való életben közelítene meg valamelyik, akkor már lehet mást mondanék, de online térben úgy mégis kit érdekel? Arra izgulnak, amire akarnak, egészségükre.

2022. jún. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
65%

Annyira nem hat meg, hogy miket írnak anoním oldalon. Nyilván van egy szint, amit ha megüt pár ember akkor felbasz, de mostmár ezt is tudom kezelni - nagyon sok türelmet tanított nekem ez az oldal.

Egyedül a lábfétisesektől tartok. Sajnos régebb bőszen válaszolgattam szexuális témakörben, mert segíteni akartam azoknak akiknek ténylegesen ilyen problémájuk van. Nem tudtam megkülönböztetni a ténylegesen segélykérő kérdéseket a trollokétól akik csak arra várnak, hogy nők írjanak a kérdés alá és így privátba letámadhassanak párat. Épp emiatt láttam pár lábfétises kérdést és hozzáállást, és olyan szinten elrettentett amit ott olvastam, hogy én szandálba se járok 2 éve.

2022. jún. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Melyik lenne érdekes ebből a kettőböl?1. Taposas 2.pisi
2022. jún. 4. 19:14
 9/9 anonim ***** válasza:
52%
A fétisesektől alapjáraton csak undorodom, ez szimplán csak azt jelenti hogy nem fogadnám el partneremnek őket. Ami az itt irogatókat illeti, őket viszont utálom és megvetem, de nem a fétiseik miatt ami amúgy magánügy és ha találnak hozzá partnert akkor halleluja mindenki boldog, hanem amiatt hogy ocsmány bántalmazók akik megpróbálják alázni a normálisakat azzal hogy prűdek. Nem vagyok kíváncsi a fétiseitekre és nem akarlak kielégíteni titeket. Maradjatok magatoknak, illetve keressetek partnert hozzá de hagyjátok békén azokat akiket nem érdekelnek az elhajlásaitok. Ennyi és nem több.
2022. jún. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!