Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik fontosabb, gyönyörű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik fontosabb, gyönyörű babaarc, tipikus szépség, vagy viszonylag szép arc, de mindemellett kisugárzás?

Figyelt kérdés
2010. szept. 18. 23:10
 1/10 anonim ***** válasza:
Szó mi szó, engem az illető férfinek csak a kisugárzása érdekel, baromi nem izgat babaarca van-e vagy mennyire szép :):)
2010. szept. 18. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ezt most nem vágom... Amit leírtál az mind jó ha van...
2010. szept. 18. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Igaz nőkre értettem, de köszi az első válaszolónak, mehet a kérdés férfiakra is.

A lényeg meg, hogy tipikus, szinte mindnekinek tetszik szépség a fontosabb, vagy az, hogy szép(talán átlagos), de inkább érdekes, és kisugárzása van az illetőnek. Persze az a legideálisabb, ha mindkettő meg van, de olyan vagy nagyon ritka, h gyönyörű vki, és az a tipikus, és még emllé kisugárzása is nagyon van, de inkább nem is létezik.

2010. szept. 18. 23:16
 4/10 anonim ***** válasza:
nekem a srác kisugárzása a fontos :)
2010. szept. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
én lány vagyok, de szerintem a szépség mindenképpen különleges. és ha valakinek babaarca van az inkább átlagos nálam. :)
2010. szept. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Inkább legyen csúnyácska, de tudja elegánsan viselni, mint unalmas nem is tűnik igazinak-szépség.
2010. szept. 18. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
azért a csúnyácska és szépség között vannak még fokozatok...
2010. szept. 18. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Engem soha nem vonzottak a tökéletes, de üres szépségek. Inkább legyen valaki külsőre kevésbé tökéletes, de legyen meg benne az a plusz, amiért érdemes megismerni. A kisugárzás nagyon is fontos.
2010. szept. 19. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A tökély általában unalmas.
2010. szept. 19. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a babaarcú nők a legszebbek.
2010. szept. 19. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!