Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez lenne a titok, a kisugárzás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez lenne a titok, a kisugárzás?

Figyelt kérdés
Az utóbbi 2-3 hétben kezdtem el próbálgtani azt, hogy meg lehet változtatni a kisugárzásodat. Én úgy csináltam, hogy amikor mentem az utcán akkor elképzeltem, h egy maffiozó vagyok vagy egy bérgyilkos és küldetésem van és ilyenkor titokzatos voltam és azt vettem észre, hogy a nők jobban felfigyeltek rám. Komolyan mondom, nagyon durva volt. Érezték rajtam a kisugárzásomat. Tegnap egy buliban ugyan ezt eljátszottam csak most, mint vmi menő csávó aki leszarja az összes nőt és akkor is éreztem, h majdnem az összes nő végig mért. Veletek már volt hasonló, ha nem akkor próbálják ki de azonnal, mert nagyon jó :D De tudatosnak kell lenni :) tényleg el kell hinned, h most maffiozó vagy és van küldetésed. (de ez csak egy példa volt) :D Mik a véleményetek? :D
2011. nov. 6. 12:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
nos ez tényleg így van, ha maffiozónak képzeled magad, akkor határozottnak tűnsz és van tartásod.
2011. nov. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
59%
Ne haragudj, de nekem elég durva, hogy bérgyilkosként "sugárzol".
2011. nov. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
19%
Ez hülyeség, sztem csak te képzelted be magadnak, h jobban megnéztek a nők. Kisugárzás nem létezik, az szokta ezt a szót használni, aki nem akarja bevallani, h a külsőre megy (általában nők). Esetleg hülye arcot vágtál, amíg ezen képzelődtél, és azt nézték :D
2011. nov. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

igen az ismerkedés elején nagyon fontos a kisugárzás de ez a későbbiekben már elhanyagolható szerepet kap

F

2011. nov. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Én is csak az ismerkedés elején gondoltam. Meg ugye az utcán mindig összefutsz egy csomó csajjal (lásd: pest) és én ott alkalmaztam inkább ezt a "technikát" ami eléggé hatásosnak tűnik. Próbáljátok ki egyszer, ha nagyon unatkoztok. :D
2011. nov. 6. 12:42
 6/15 Smartguy86 ***** válasza:
Úgyse tudod megjátszani magad. A lóláb mindig ki fog lógni. Már akkor, amikor először meg kell szólalnod... Egyből leveszi mindenki, hogy nem az vagy, mint akinek mutatod magad. Totál esélytelen. De ha magányodban akarsz tetszelegni az utcán, akkor jó ötlet...
2011. nov. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 napietus ***** válasza:
92%

van benne valami. olyan szempontból, hogy egy olyan ember szerepébe képzeled magad, aki határozott, magabiztos. ez látszik valakin. a módszer egyébként létezik más területeken is. én pl. mikor legutóbb állásinterjún voltam (vezetői beosztás), előtte azt képzeltem el, hogy ők akarnak engem meggyőzni, hogy menjek oda dolgozni, és én eldöntöm, kötélnek állok-e. és hogy abszolút nincs szükségem erre a munkára (ez egzisztenciálisan igaz is volt, de más szempontból nagyonis szükségem volt rá). és mit ad Isten, felvettek, a második kör elmaradt, másnap aláírtuk a szerződést. ennek oka, hogy nem látták rajtam a "jaj, csak vegyetek már fel" mentalitást, nem mentem le pincsibe. ugyanez érvényes lehet az ismerkedésre is.


29/n

2011. nov. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 napietus ***** válasza:
100%
még valami eszembe jutott. még pályám kezdetén, a gyakorlati helyemen volt szerencsém tárgyalásokon jelen lenni (persze csak tanulni, bele nem szóltam). megkérdeztem a főnökömet, hogy csinálja, hogy mindig ő van nyerő pozícióban, még akkor is, ha alárendelt helyzetből indul (pl. hitelezőkkel, befektetőkkel beszél). azt mondta, nagyon egyszerű, ha egy forint van a zsebedben, akkor is hitesd el magaddal hogy egymilliárd van. ha ez sikerül, akkor a partner ezt anélkül is elhiszi, hogy kimondanád.
2011. nov. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, igazad van. Örülök, hogy ezeket megosztottad velünk. :) Az emberi képzelet határtalan :D
2011. nov. 6. 12:49
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

4. vagyok

napietus-nek igaza van ez sok mindenben segíthet

Smartguy86-nek pedig:nem feltétlenül tűnik fel az embernek (pl megszólításnál) hogy hazudik,hiszen itt nem is erről van szó hanem hogy az ember a tudatával befolyásolja a reakcióit(kb ugyan az mint pl a futásnál csak itt nem a főbb testrészeidet hanem az apró izmaid,a hangszálaid befolyásolod)

2011. nov. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!