Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Éreztetek már erős vonzalmat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztetek már erős vonzalmat olyasvalaki iránt, aki elküldött melegebb éghajlatra?

Figyelt kérdés

2022. jún. 6. 16:27
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Nem
2022. jún. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

igen, a barátnőm aki szakított :(

nehéz ez ha szereted :(

2022. jún. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam, hogy akkor vonzódsz valakihez, amikor így viselkedik veled.
2022. jún. 6. 16:33
 4/20 anonim ***** válasza:
Volt ilyen....
2022. jún. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Neked lett belőle valami?
2022. jún. 6. 16:37
 6/20 anonim ***** válasza:
88%

Igen.

Van egy srác aki engem gyűlöl utál szerintem egy jellemtelennek tart. Viszont en benne valahogy egy jófej srácot látok ahogy látom a haverok közt, ahogy látom mikor problémai vannak és tanacsolgatnak neki, ahogy látom amikor nevet poenkodik stb.

Nem egyszer ültünk le beszélgetni is képtelen vagyok az utálatát eloszlatni magamrol. Intelligensen gúnyol, azaz nem illet jelzőkkel de azért oltogat rendesen stb.


Egyszer mikor szakitottunk az akkori barátommal pont vele találkoztam a lépcsőházban igy pont neki öntöttem ki szomoruan hogy szakítottunk. Rendkivul törődő kedves volt, elkezdett simogatni, és egyre tovább ment, nyalogatni is lent. Gyengéd volt nagyon. Tetszett nagyon.

Aztán elszaladtam.

Azota a legjobb haverjával szinte testvéri szint jàrok aki meg is ölne ha tudná mi ment köztünk.

A srác persze azota is a legnagyobb ellenségem, a barátom meg egy állat, és mégsem árul el neki valahogy hogy amugy volt köztünk vmi.


Érdekes hogy nagyon sokan valahogy nem árulnak el engem, es nem egy olyan aki amugy utál és gyűlöl engem, vagy szimplán közöm nincs hozzájuk. Mégis hallgatnak.


Érti ezt vki?

2022. jún. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Igen, volt par ilyen.
2022. jún. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Hatos nincs rá esély, hogy összejöjjetek?
2022. jún. 6. 16:56
 9/20 anonim ***** válasza:

1.utáljuk egymást mint a sz.r azota is

2.A legjobb barátjával járok aki kb meg is ölne. Egy állat.


Szerinted?

2022. jún. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
De vonzódtok is egymáshoz, nem? Meg volt is köztetek az a dolog. Nem vágysz rá?
2022. jún. 6. 17:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!