Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vonzó, ha egy nő erős vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vonzó, ha egy nő erős vagy meg kell játszani a gyengét?

Figyelt kérdés
Szóval erősebb vagyok mint egy átlag nő és ezen többször meglepődtek már férfiak. Volt hogy egy srác kocsival hozott nekem két nagy táskát és mondta hogy mind a kettőt felviszi inkább ő a lépcsőn egyesével, mert nehéz. Erre én mondtam azért megpróbálom hátha...és lazán felvittem az egyiket. Sokszor amikor a barátnőim nem tudnak kinyitni egy üveget én nyitom ki. Múltkor egy esküvőn is eljátszottuk ezt és a mellettem ülő haverom poénból beszólt egy olyat hogy elül inkább mellőlem :D. Nem tudom hogy mennyire jó ha ezt mutatom...gondoltam már rá, hogy lehet jobb lenne ha gyengébbnek mutatnám magam, mert lehet hogy ez nem vonzó. Egyébként nőies nő vagyok öltözködésben meg minden csak egyszerűen erősebb. :D
2022. jan. 23. 18:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell semmit megjátszani.

Múltkor láttam egy hasonló sztorit. Pasi megszakadva cipelt két bőröndöt a lépcsőházban, majd lejött a vendéglátó csaj, aki valamilyen sportoló, nem tudom, felkapta a bőröndöket és lazán felvitte őket :D

2022. jan. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem vonzó és szexi tud lenni, nincs ezzel baj, nem kell rejtegetned. Akinek tényleg tetszel az úgyis ezzel együtt fogad el.
2022. jan. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
70%
Hat ezzel ninxs gond. Kepzeld el hosszu katinkat amint a pasijat kiraboljak mellette, ő eljezd verekedni a rablókkal, majd meg utanuk us fut. A pasi meg csak nezi.
2022. jan. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
29%

A melletted lévő férfire nézve gáz legfeljebb. Én elszégyellném magamat ha valami random nő erősebb lenne és nem büszkeség miatt, hanem mert alkatra egy kétajtós szekrény vagyok.


Valami feminin srác mellett szerintem nem nézne ki ez olyan hülyén, mint mondjuk egy erőemelő mellett.

2022. jan. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
85%

barátommal gyakran szoktunk azon nevetni, hogy megpróbál kinyitni egy csemege ubit mondjuk vagy egy üveg vizet, nem megy neki, én pedig oda megyek és simán megy, szerencsére nem egy komplexusos hülye gyerek, és nem sérti a lelkét, hogy "jajne, egy lány erősebb nálam", csak nevetünk ezen:D

Én egy pali miatt se játszanám mega törékeny, gyenge nőt, csak hogy ne sérüljön a kis férfiassága.

"Múltkor egy esküvőn is eljátszottuk ezt és a mellettem ülő haverom poénból beszólt egy olyat hogy elül inkább mellőlem :D."

én ezt bóknak szoktam venni:D

2022. jan. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
60%
Ha azt szeretnéd a későbbiekben, hogy mindent egyedül csinálj és ne legyen senki segítséged, akkor a legjobb úton vagy ezen! Én is erős vagyok fizikailag 19 év intenzív küzdősport után. Viszont ha férfi van mellettem, hagyom, hogy segítsen és nem veszem ki a kezéből!
2022. jan. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Szerintem ez teljesen mindegy.Én nő létemre érezném gáznak, ha jobb erőben lennék egy férfinál.Nem vagyok gönye, simán megcsinálok itthon bármit, amit kell.Behordom a fát talicskával, amit kell felvágom baltával, stb.Ha ráérek megcsinálom, nem várom meg a férjem, hogy hazaérjen.De ha itthon van, akkor ezeket megcsinálja, elveszi tőlem a nagyobb csomagokat, de nem azért, mert én nem birom el vagy nem tudom megcsinálni.Csak neki azért ez mégis kisebb erőfeszítés, ami természetes.De ha magam megcsinálom, annak örül és nem zavarja.
2022. jan. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
52%
Nem kell megjátszani a gyengébbet, de felesleges indokolatlanul erősködni, meg felvágni ezzel. Én is erősebb vagyok az átlagnál, de ettől függetlenül egy férfi, ha nem abszolút edzettlen, akkor erősebb lesz, pusztán a felépítése (genetikailag több izomrost) és hormon rendszere (magasabb tesztoszteron) miatt. Nyilván baromi sok mindent meg tudok csinálni magamnak, de nem fogok vergődni mások előtt, csak hogy felvágjak. Valószínűleg az "erős nő" reklámot kellene visszafognod kissé. Amit meg kell csinálni, megcsinálod, de nem veszed ki más kezéből a dolgokat, és nem hangoztatod, hogy mennyire gizda vagy 🤷🏼‍♀️
2022. jan. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
66%
Most azt a világot éljük, amikor nők is azt hiszik, hogy az egyenjogúság azt jelenti, hogy férfivá kell válniuk. Azt hiszik, hogy fizikailag is egy szinten kell a férfiakkal lenniük. Dominánsak, erőszakosak lettek. Mit csinál ilyenkor egy férfi? Ha annyira nyomulni akar a csaj, akkor szépen hagyni fogja és hátradől…. Megdugni még azért jó lesz! Aztán jön a gyerek, majd a másik , nőnek munka, háztartás, pasi a segítségről még időben leszoktatva, aztán megy a hiszti előbb utóbb…meg az elsárkányosodás. Nem értelek titeket lányok! Miért kell bőröndöket cipelni, farönköket húzgálni, ha ott van mellettetek egy férfi, aki vigyázni akarna rád… ! Miért kell mind a két nemnek lassan a teljes egyformaságra törekedni? Ezer olyan dolog van, amit jobban csináltok, mint egy férfi! És nagy szükség is van rátok! De nem a cipekedés és a fizikai erőt igénylő munka az..
2022. jan. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
81%
A férjemet a hideg kirázza az ilyen nőktől. Én csak röhögök rajtuk, ahogy verik magukat. Nem az a baj, hogy erős vagy (nem te vagy az, hanem a pasik nyeszlettek a környezetedben, nyugi, egy normálus férfinél sosem lesz erősebb semmilyen nő, egyszerű biológiai okokból.) A baj azzal van, hogy erre vered magad, és ez szánalmas. Ez a nem vonzó.
2022. jan. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!