Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha eddig nem jött össze nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha eddig nem jött össze nem is lesz?

Figyelt kérdés

Valamiért tini korom óta azt érzem hogy nekem sosem lesz barátnőm.


24 vagyok és nem volt. Ha eddig nem lett barátnőm lehet még remény hogy legyen? Minden lány lepattintott eddig. Igaz nem soknál próbálkoztam.


Vagy ez a 24 nem olyan késő, sokan lehetnek akiknek csak ezután jön össze az első?


2022. jún. 6. 21:43
 1/8 anonim ***** válasza:
14%
Neked soha.
2022. jún. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%

Tőled függ, hiszen számít miért nem volt eddig barátnőd és mit teszel a jövőben azért, hogy változzon. Van akinek 30 felett jön össze, nem kortól függ.


Ugyanakkor a kor előrehaladtával egyre nehezebb, hiszen rengeteg mindent be kell pótolni, hogy ugyanazon a szinten légy, mint akinek már volt barátnője - kommunikációkészség, szocializáció. Extra energiabefektetéssel, viszont lehetséges.

2022. jún. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
33%
Még összejöhet simán. Én is gyerekkorom óta tudom, hogy ronda vagyok. Én már idősebb vagyok nálad, nekem sem volt senkim, de nekem már nem is lesz. Neked még simán lehet, van akinek később jön össze az első. Jó szinten próbálkozol? Mert a külsőre te szinteden levő nőknél abszolút van esélyed, akár most, akár 3 év múlva. Akkor szokott gond lenni, ha magadhoz képest szebb lányt akarsz. Az nem fog menni.
2022. jún. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mit tettel erte, hogy legyen?
2022. jún. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
az exem (pasi) olyan 27 lehetett, amikor elvettem a szüzességét.
2022. jún. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Javaslom Leo Gurát.
2022. jún. 7. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem 29 évesen lett barátnőm és ő volt nekem az első. 5 évig voltunk együtt, és soha nem hitte el, hogy nekem előtte nem volt senkim. Azóta több nővel is voltam már, de egyelőre nem találom a másik felem.
2022. jún. 7. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sose volt kapcsolatom. alkalmi viszont sok,egyéjszakás 26F
2022. jún. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!