Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha szűz egy fiú 23 évesen, a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szűz egy fiú 23 évesen, a nők miért gondolnak arra hogy miért nem jöhetett neki eddig össze? Szerintem 5 év nem egy nagy idő, ha 18 éves kortól nézzük

Figyelt kérdés

#Szüze
2017. okt. 17. 22:46
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

5 év baromi sok idő, főleg ha azt nézzük, hogy mondjuk az iskolai évek alatt a legkönnyebb a párkeresés. Egyetem alatt pedig annyi emberrel találkozol, hogy ha akarsz találni valakit, akkor fogsz is.

Tehát innestől kezdve ha akkor nem jött össze neki, amikor a legtöbb lehetősége lett volna rá, akkor nyilván valami nem feltétlenül oké vele, sőt...

2017. okt. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De ha valaki zárkózott
2017. okt. 17. 22:52
 3/9 anonim ***** válasza:
70%
SZerintem sem nagy idő, meg nem is kell orrba szájba szexelni mindenkivel. Ha nem találtad még meg a szerelmet, felesleges lefeküdni valakivel csak azért, mert az a "menő". Értékesebb egy ilyen ember, mint az, aki ennyi idős korára átment a fél városon.
2017. okt. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mindenen lehet változtatni... A többi csak kifogás.
2017. okt. 17. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Úgy elment 5 év hogy észre se vettem
2017. okt. 17. 23:07
 6/9 anonim ***** válasza:
93%

Aranyos, ahogy kétségbeesetten próbálod nyugtatni saját magad.

De megnyugtatlak én is, jobb egy szűz, mint egy hódító-lódító.

Szép álmokat.

2017. okt. 17. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is ilyen idős vagyok, nem vagyok zárkózott, egyetemre járok, nem vagyok csúnya, sőt 180 feletti sportos alkatú vagyok. Arcomról nem tudok női szemszögű kritikát mondani, de egyértelműen nem gáz. Lehet van akinek nem tetszik, de meg vagyok elégedve azzal ahogy kinézek. Nem vagyok teszetosza sem. Mégsem volt még barátnőm. Én nem érzem cikinek, sőt igazából nem is érdekel, hogy mikor lesz barátnőm. Úgy adódott, hogy nem jött még össze, igaz nem is volt túl sok eset amikor összejöhetett volna bármi is. Megismertem sok embert. Sok lányt is, de szinte mindnek van kapcsolata vagy valaki éppen csak... őket, másik részük meg nem jött be. Esetleg én nem kellettem a lánynak, mert neki más kellett. 5 év, nem nagy cucc, van amelyikre nem is emlékszem.

De már tapasztaltam, hogy firtatta a lány, hogy miért nem volt senkim.

Gondolom abból indulnak ki, hogy a férfiak minden puncira rárepülnek és ha valakinek ennyi idő után sem sikerült leszállni egyre sem akkor ott valami izé van (biztos meleg vagy nőgyűlölő...)

Én nem pályázok minden nőre. Beérem kevéssel is, de azok olyanok legyenek akiket nem érdekel a tiszta múltam és nem repülték már be őket 8-an. Ja, és igazán érdekeljen, ne csak a teste.

2017. okt. 17. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
89%
Ot ev sok ido. Ha meg zarkozott, akkor nem a szuzesseg a legnagyobb baj. Egy szuz sraccal meg siman lefekudnek, ha normalis, egy zarkozott viszont akkor sem erdekel, ha mar x kapcsolata volt.
2017. okt. 17. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy fiú huszonévesen szűz, akkor csúnya vagy alacsony, és ez a legnagyobb bajuk vele a nőknek.
2017. okt. 18. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!